KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

‘RÜYADA GİBİYİM KENDİME GELEMEDİM!..’ REKLAMCI ALİ TARAN’LA SÜRPRİZ BİR EVLİLİK YAPAN AYŞE ÖZYILMAZEL, RÜYA GİBİ DÜĞÜNE DAİR İLK KEZ KONUŞTU. ÖZYILMAZEL, ‘O GECEYE DAİR HER ŞEY FLU GİBİ AMA ÇOK GÜZELDİ’ DEDİ...

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

‘RÜYADA GİBİYİM KENDİME GELEMEDİM!..’ REKLAMCI ALİ TARAN’LA SÜRPRİZ BİR EVLİLİK YAPAN AYŞE ÖZYILMAZEL, RÜYA GİBİ DÜĞÜNE DAİR İLK KEZ KONUŞTU. ÖZYILMAZEL, ‘O GECEYE DAİR HER ŞEY FLU GİBİ AMA ÇOK GÜZELDİ’ DEDİ...  Empty
030711
Mesaj‘RÜYADA GİBİYİM KENDİME GELEMEDİM!..’ REKLAMCI ALİ TARAN’LA SÜRPRİZ BİR EVLİLİK YAPAN AYŞE ÖZYILMAZEL, RÜYA GİBİ DÜĞÜNE DAİR İLK KEZ KONUŞTU. ÖZYILMAZEL, ‘O GECEYE DAİR HER ŞEY FLU GİBİ AMA ÇOK GÜZELDİ’ DEDİ...

Reklamcı Ali Taran’la 20 günlük ilişkisinin ardından cuma günü evlenen yeni gelin Ayşe Özyılmazel, duygularını Vatan’dan Özlem Ülkü’ye anlattı:

HERŞEY FLU GİBİ: “O geceye dair herşey flu gibi ama çok güzeldi. Rüyada gibiyim hala kendime gelemedim. Her şey o kadar hızlı gelişti ki... O geceye dair inanın hiçbir şey hatırlamıyorum. Zaten Ali’yle tanıştığımız, oturduğumuz topu topu 1 ay oldu. Annemle babam da tıpkı bizim gibi 20 günde yıldırım nikahıyla evlenmişler.” Yılın düğünü yapıldı

ÇOK HEYECANLANDIM: Gelinliğimi bile Bodrum’dan İstanbul’a gelip 1 gün içerisinde aldım. İlk giydiğim elbiseyi ve ilk taktığım duvağı alıp hemen çıktım. Düğünümde çok heyecanlandım ama bir o kadar da eğlendim. Davetlilerin bir kısmı gittikten sonra havuza zıpladım.

HİÇBİR ŞEY GÖRMÜYORUM: Herkes o kadar çok soru soruyor ki, hiçbiriyle ilgilenmiyorum... İlk defa hayatımda bir şey yaşıyorum, ve soru sormuyorum. O anı yaşıyorum. Bir tek bugünümüz var, yarınımız yok. Yarın ne olur kimse bilmiyor, ben de bilmiyorum.

ACELE ETTİ Mİ?: (Evlilik için acele etti yorumlarına) “Onlar ne biliyor? Onları ne ilgilendiriyor? ‘Abarttı’ diyen herkese ‘sana ne’ diyorum. Hayata böyle bakmayın, bu kadar büyütmeyin, rahat olun.”

YAŞ FARKI SORUN MU? (Aralarındaki 27 yaş farkını eleştirenlere ise) “Fazla bulanlara da sana ne diyorum. Her şeye sana ne diyorum. Neden bu kadar olay oldu onu da anlamadım.”

ALDIĞI HEDİYE: (Düğün hediyesinin Range Rover olduğunu söylediğine pişman oldun mu sorusuna) “Benim böyle bir şeye ihtiyacım da yok. İzzet aradı ‘bana doğru mu’ diye sordu ben de doğru dedim. Durum bundan ibaret.”

BALAYINDA BODRUM’DA: “Balayı için Yunan Adaları’na gitmiyoruz, burada Bodrum’da olacağız. Arkadaşlarımızla beraberiz. Hatta şu an kendi ellerimle onlara birşeyler hazırladım, brunch yapıyoruz. Çok mutluyum.”

Bu yazıyı burda paylaş : reddit

‘RÜYADA GİBİYİM KENDİME GELEMEDİM!..’ REKLAMCI ALİ TARAN’LA SÜRPRİZ BİR EVLİLİK YAPAN AYŞE ÖZYILMAZEL, RÜYA GİBİ DÜĞÜNE DAİR İLK KEZ KONUŞTU. ÖZYILMAZEL, ‘O GECEYE DAİR HER ŞEY FLU GİBİ AMA ÇOK GÜZELDİ’ DEDİ... :: Yorum

manyak kiz yaa..........adam babasi yasda mutluyum diyor

‘RÜYADA GİBİYİM KENDİME GELEMEDİM!..’ REKLAMCI ALİ TARAN’LA SÜRPRİZ BİR EVLİLİK YAPAN AYŞE ÖZYILMAZEL, RÜYA GİBİ DÜĞÜNE DAİR İLK KEZ KONUŞTU. ÖZYILMAZEL, ‘O GECEYE DAİR HER ŞEY FLU GİBİ AMA ÇOK GÜZELDİ’ DEDİ...

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» "HAMİLE DEĞİLİM!.." AYŞE ÖZYILMAZEL İLE REKLAMCI EŞİ ALİ TARAN TÜRKBÜKÜ’NDE ALIŞVERİŞ YAPARKEN İŞTE BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ!..
» ALİ TARAN VE AYŞE ÖZYILMAZEL EVLENİYOR!
» “NECO KIZINA SAHİP ÇIKTI”!.. GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE BODRUM’DA EVLENEN ALİ TARAN VE AYŞE ÖZYILMAZEL HAKKINDA ÇIKAN ELEŞTİRİLERE ÖZYILMAZEL’İN BABASI NECO NE YORUM YAPTI?..
» TÜRKİYE’NİN KONUŞTUĞU OLAY ÇİFT BODRUM GECELERİNE AKTI!.. YENİ EVLENEN AYŞE ÖZYILMAZEL İLE ALİ TARAN’IN EĞLENCE GECESİNDEN DETAYLAR VE FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!...
» AYŞE ÖZYILMAZEL “KINA GECESİ” DE YAPMIŞ!.. ÖZYILMAZEL’İN NAHİDE’DEKİ KINA GECESİNDE ANNESİ OYA GERMEN VE YAKIN ARKADAŞLARI KATILMIŞ!.. İŞTE O FOTOĞRAF!...