KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

KANSER TEDAVİSİ GÖREN ALİ TARAN’IN ESKİ EŞİ SELMA TARAN’A DOKTOR YASAĞI!... POSTA’DAN SUNA AKYILDIZ’IN HABERİ!... TIKLAYIN!...

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

KANSER TEDAVİSİ GÖREN ALİ TARAN’IN ESKİ EŞİ SELMA TARAN’A DOKTOR YASAĞI!... POSTA’DAN SUNA AKYILDIZ’IN HABERİ!... TIKLAYIN!...   Empty
070711
MesajKANSER TEDAVİSİ GÖREN ALİ TARAN’IN ESKİ EŞİ SELMA TARAN’A DOKTOR YASAĞI!... POSTA’DAN SUNA AKYILDIZ’IN HABERİ!... TIKLAYIN!...

DOKTOR YASAĞI

Reklamcı Ali Taran (59), oğlu Kuzey'in annesi, 2006'da boşandığı Selma Taran ile 2009'da yeniden nikah masasına oturmuştu. Ali Taran 3 yıldır kanser tedavisi gören Selma Taran'dan 14 Haziran'da ikinci kez resmen ayrılmış, 2 Temmuz'da da kendinden 27 yaş küçük Ayşe Özyılmazel ile Bodrum'da
evlenmişti. Sürpriz nikahı duyunca, "Ali'ye mutluluklar diliyorum. Gelin hanım sakın benim gibi hasta olmasın" diyen Selma Taran'ı, yakınları, Londra'ya tatile
götürmeye karar vermişti. POSTA Gazetesinden Suna Akyıldız'ın haberine göre; Selma Taran, Londra tatili öncesi kontrol için Fulya'da kemoterapi gördüğü kliniğe gitti. Ama test sonucunda kan değerlerinin istenilen seviyede olmadığını öğrenince şok oldu. Klinikte ağlayan Selma Taran'a yakın arkadaşları moral vermeye çalıştı. Doktoru da Londra gezisini yasakladı. Bunun üzerine tüm rezervasyonlar iptal edildi. Doktoru ayrıca Selma Taran'ın üzülmemesi için gazete
okumasını ve televizyonda haber seyretmesini de yasakladı.
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

KANSER TEDAVİSİ GÖREN ALİ TARAN’IN ESKİ EŞİ SELMA TARAN’A DOKTOR YASAĞI!... POSTA’DAN SUNA AKYILDIZ’IN HABERİ!... TIKLAYIN!... :: Yorum

Yorum yok.

KANSER TEDAVİSİ GÖREN ALİ TARAN’IN ESKİ EŞİ SELMA TARAN’A DOKTOR YASAĞI!... POSTA’DAN SUNA AKYILDIZ’IN HABERİ!... TIKLAYIN!...

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» ALİ TARAN ESKİ EŞİNİN TEDAVİSİNİ ÜSTLENMİŞ!.. ‘GÖNÜLLÜ OLARAK ÖMÜR BOYU BEN ÜSTLENİYORUM…’
» ALİ TARAN'I NİKAH TELAŞI SARDI! ‘ÇOK HEYECANLIYIM’ DİYE KONUŞAN TARAN VE YENİ EŞİ ÖZYILMAZEL’İN YARIN SABAH SAATLERİNDE LÜKS BİR YATLA MAVİ YOLCULUĞA ÇIKACAĞI VE DATÇA, KNİDOS, SİMİ, KİLİMLİ VE LEROS ADALARINI GEZECEĞİ ÖĞRENİLDİ
» TÜRKİYE’NİN KONUŞTUĞU OLAY ÇİFT BODRUM GECELERİNE AKTI!.. YENİ EVLENEN AYŞE ÖZYILMAZEL İLE ALİ TARAN’IN EĞLENCE GECESİNDEN DETAYLAR VE FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!...
» FLAŞ!.. ESKİ EŞİ, KÖTÜ GÜN DOSTU ÇIKTI!.. DEMET AKALIN’IN VEFAT EDEN ANNEANNESİNİN CENAZESİNE ESKİ EŞİ ÖNDER BEKENSİR DE KATILDI!.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..
» ALİ TARAN VE AYŞE ÖZYILMAZEL EVLENİYOR!