KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

Simge Sağın: "Serdar'ı Hep Seveceğim"

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

Simge Sağın: "Serdar'ı Hep Seveceğim" Empty
MesajKonu: Simge Sağın: "Serdar'ı Hep Seveceğim"   Simge Sağın: "Serdar'ı Hep Seveceğim" Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 5:47 am

Dört yıl ünlü şarkıcı Gülşen’e, iki yıl da Serdar Ortaç’a vokalistlik yaptıktan sonra ilk solo albümünü çıkartan Simge, yeni albümü ve Ortaç ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. 10 yıllık müzikal birikimini yansıttığı ’Yeni Çıktı’ albümüyle dikkat çeken Simge, "Müziğe ilk başladığımdan beri, hedefim albüm çıkarmaktı. Doğru insanlarla çalıştım ve bu hedefime ulaştım" diye konuştu. Genç şarkıcı, Yaşar, Gülşen ve Serdar Ortaç gibi isimlerle çalışmış olmanın avantajını yaşadığını dile getirdi ve ekledi, "Onların bana kattığı sahne deneyimi çok fazla. Bu üç isimden çok şey öğrendim, okul gibiydi."

GÜLŞEN BİLE KIRILMADI
Bir süredir Serdar Ortaç’la arasının bozuk olduğu söylenen Simge, bu konuya açıklık getirdi. Albümü için beste fabrikatörü olarak nitelendirilen Serdar Ortaç’tan şarkı almayan Simge bu konuyla ilgili şunları söyledi, "İlk albümde şarkılarım yeterliydi. Tek başıma neler yapabiliyorum diye bakmak istedim. Erdem Kınay projesi diye yola çıktık. Dışarıdan beste alamadım. En sevdiğim ve örnek aldığım sanatçı olan Gülşen bile buna kırılmadı ama Serdar kırılmış sanırım. Canı sağolsun. Ama ben yanlış yaptığımı düşünmüyorum."

DANIŞAMADIM
Serdar Ortaç’ın kendisine "Sen kararını vermişsin, yolun açık olsun" diyerek aslında desteklediğini belirten Simge, sözlerine şöyle devam etti; "Albümle ilgili ona çok fazla danışamadığım, belki onun şarkısını almadığım için kızmış, kırılmış olabilir. Belki albüm için biraz daha zamana ihtiyacım olduğunu düşünüyor olabilir. Haklıdır da. Ama 30 yaşındayım ve albüm yapma zamanım gelmişti. İki yıl daha bekleyemezdim."

ONA MİNNETTARIM
Ortaç kendisine kırgın olsa da, onu inadına sevmeye devam edeceğini söyleyen Simge, "Onun hakkında hiç olumsuz bir şey söylemeyeceğim. Sayesinde maddi manevi çok güzel iki yıl yaşadım ve albüm çıkarabildim, ona minnettarım" dedi.

shady serdar
shady serdar

Simge Sağın: "Serdar'ı Hep Seveceğim" Empty
MesajKonu: Geri: Simge Sağın: "Serdar'ı Hep Seveceğim"   Simge Sağın: "Serdar'ı Hep Seveceğim" Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 5:48 am

aman senin sevgin eksik kalsin

Simge Sağın: "Serdar'ı Hep Seveceğim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» UZUN SÜRE SERDAR ORTAÇ’IN VOKALİSTLİĞİNİ YAPAN SİMGE SAĞIN’DAN “SERDAR’I HEP SEVECEĞİM” AÇIKLAMASI!.
» azerbaycan serdari seviyor
» ‎3,35 ten sonrasına bakın simge ile ortaça:)))
» simge bu sarkiyla serdara satasiyor gonderme yapiyor dinleyin
» Simge: 'Mutlu olsun diye Serdar ne isterse yaptım'