KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA

2 posters
YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA Empty
MesajKonu: SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA   SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA Icon_minitimePerş. Eyl. 01, 2011 7:07 am

Bayramın ilk günü Cratos Hotel'de konser veren Serdar Ortaç, mekanı tıklım tıklım dolduran hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Çalışma hayatının zorluklarından yakınan ünlü popçu, herkes gibi eğlenmek istediğini söyledi.

Bakmakla yükümlü olduğu kişiler olduğunu ve bu yüzden çalışması gerektiğini söyleyen Ortaç, "Maaşlı çalışan olmak isterdim, azıcık aşım ağrısız başım" dedi. Ortaçı dinleyenler arasında birçok ünlü isim de vardı.
iranli hayrani
Yeni SORFAN
Yeni SORFAN

MesajKonu: Geri: SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA   SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA Icon_minitimePaz Eyl. 04, 2011 6:24 am

sagol shady cim burda serdar abimizle ilgili butun haberleri paylastigin icin.bende bugun tv de gordum gercektende bi sure yeni sarki yapmicagini acikladi cok uzuldum insallah boyl bir sey olmaz.o olmazsa biz hayranlari ne yapariz bilmiyorum.bu arda benim de ismim furugh veTABRIZLIYAM
shady serdar
shady serdar

MesajKonu: Geri: SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA   SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA Icon_minitimePaz Eyl. 04, 2011 7:10 am

bi sey degil aaa ne guzel iranli ve tebriz den fac de ismin ne ? kac yasindasin? bende shadi
iranli hayrani
Yeni SORFAN
Yeni SORFAN

MesajKonu: Geri: SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA   SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA Icon_minitimePaz Eyl. 04, 2011 9:14 am

ben face de yokum cnm ama istersen ozel mesaj araciligyla konusalim ne dersin?bende 19 yasindayim.ben ozel mesaji denedim ama su mesaj geldi:You haven't reached the post limit for sending private messages.
sanirim ben ozel mesaj atamicam yeni oldugum icin onun icin senden rica etsem olurmu?
shady serdar
shady serdar

MesajKonu: Geri: SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA   SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA Icon_minitimePtsi Eyl. 05, 2011 3:40 am

ok bana uyar
iranli hayrani
Yeni SORFAN
Yeni SORFAN

MesajKonu: Geri: SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA   SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA Icon_minitimePtsi Eyl. 05, 2011 9:11 pm

shady cim mesajini aldim tesekkurler ama ben cevap veremedim ayni probleden oturu.senin bi bilgin bu konu da varmi nasil cevap atiyim diye?
shady serdar
shady serdar

MesajKonu: Geri: SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA   SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 5:59 am

mesajin ustune basiyorsun aciliyor sonra asagida yada yukarida cevap yaz diye bi yazi var ona basiyorsun ve cevap yaziyorsun
iranli hayrani
Yeni SORFAN
Yeni SORFAN

MesajKonu: Geri: SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA   SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 8:39 am

evet bende aynen sunu yapiyorum fakat her seferinde dedigim gibi su mesaj geliyor:You haven't reached the post limit for sending private messages.bi sey sorucam sen funclubde uye misin.oyleyse bana burda ozel mesaj atarak kulanici ismini soyle ordan yazisalim.
shady serdar
shady serdar

MesajKonu: Geri: SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA   SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 7:18 am

ben burda co admin im attim ozel msj gelmedi mi ismim shady serdar

SERDAR ORTAÇ'TAN ÇARPICI AÇIKLAMA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SERDAR ORTAÇ'TAN İLGİNÇ AÇIKLAMA!
» POPSTAR JÜRİSİ SERDAR ORTAÇ'TAN, YILLAR SONRA ÖZÜR GİBİ BİR AÇIKLAMA GELDİ!
» DEMET AKALIN'DAN ÇARPICI İTİRAF!
» BEŞİ BİRYERDE SERDAR!.. ÜNLÜ POPÇU SERDAR ORTAÇ, İFADE VERMEYE KORUMA ORDUSUYLA GİTTİ!...
» GÜLBEN ERGEN'DEN ŞOK EDEN AÇIKLAMA