KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

ÜNLÜ ŞARKICIYA İNTERNETTE ŞANTAJ

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

ÜNLÜ ŞARKICIYA İNTERNETTE ŞANTAJ Empty
MesajKonu: ÜNLÜ ŞARKICIYA İNTERNETTE ŞANTAJ   ÜNLÜ ŞARKICIYA İNTERNETTE ŞANTAJ Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 6:13 am

Serdar Ortaç’ın adıyla mail alarak, şarkıcının yakın çevresine mail atan çakma Serdar Ortaç’ın soruşturmasında ilginç ayrıntılar ortaya çıktı

Serdar Ortaç'a internet şantaj

Serdar Ortaç’ın adına ünlü isimlere e-mail atarak yazıştığı için Ankara’da yakalanarak hakkında işlem yapılan H.Ş.’nin, şarkıcı ile Litvanyalı kız arkadaşının mail adreslerinin şifrelerini ele geçirdiği anlaşıldı.

Serdar Ortaç’ın şikayeti üzerine gözaltına alınan H.Ş.’nin şifrelerini ele geçirdikten sonra mailleri kullandığı ve sanatçıyı telefonla arayarak, eylemlerini bitirme karşılığında 4 bin lira istediği ortaya çıktı.

Serdar Ortaç’ın adıyla mail alarak, şarkıcının yakın çevresine mail atan çakma Serdar Ortaç’ın soruşturmasında ilginç ayrıntılar ortaya çıktı. Cumhuriyet Savcılığı’na başvuran Serdar Ortaç, kendisinin ismini kullanarak mail adresini alan bir kişiden şikayetçi olduğunu söylemişti. Arkadaşlarından adıyla e-mail’ler gönderildiğini öğrendiğini anlatan Ortaç, "Arkadaşlarıma ve yakın çevreme benim adıma çeşitli mail’ler gönderilmiş. Gönderilen maillerle benim bir ilgim yok. Bu kişiden şikayetçiyim" demişti.

Soruşturmayı yürüten Asayiş Şube Müdürlüğü, Bilişim Büro Amirliği ekipleri, yaptıkları "siber takip" çalışmasında mailleri kulanan kişi olarak tespit ettikleri H.Ş.’yi Ankara’da yakalanmış ve hakkında yasal işlem yapılmıştı.

4 BİN LİRA İSTEMİŞ

Olayla ilgili soruşturma süreken H.Ş.’nin şarkıcı ile Litvanyalı kız arkadaşı Asta Kaukaite’nin mail adreslerini hackleyerek şifrelerini ele geçirdiği ortaya çıktı. Öte yandan şifrelerini ele geçirdiği mailleri kullandıktan sonra Serdar Ortaç’ı telefonla arayan H.Ş.’nin "Sizin maillerinizi hackliyenleri buldum. Şifreleri geri vermek için 4 bin lira istiyorlar. Parayı gönderirseniz ben aracı olacağım maillerinize kavuşacaksınız" dediği belirlendi. Polis olayla ilgili soruşturmanın çok yönlü sürdüğünü belirtti

ÜNLÜ ŞARKICIYA İNTERNETTE ŞANTAJ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FLAŞ!.. SERDAR ORTAÇ’A OTEL ŞOKU!.. KIBRIS’TA BİR OTELDE 1,5 YILDIR HEM SAHNEYE ÇIKAN HEM DE KUMAR OYNAYAN ÜNLÜ ŞARKICIYA TAHSİS EDİLEN SUİT ODA BOŞALTILDI!.. AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN!..
» ŞOK! HANGİ ÜNLÜ ÇİFT BOŞANIYOR?
» ARAMA MOTORUNDA EN ÇOK ARANAN ÜNLÜ KİM?
» EN SİNİR ÜNLÜ SERDAR ORTAÇ SEÇİLDİ!
» ÖNCE ÇEŞME'Yİ SONRA KIBRIS'I SALLAYAN ÜNLÜ POPÇU KİM?