KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

"CANIM SIKILINCA WEBCAM AÇIP..."

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

"CANIM SIKILINCA WEBCAM AÇIP..." Empty
MesajKonu: "CANIM SIKILINCA WEBCAM AÇIP..."   "CANIM SIKILINCA WEBCAM AÇIP..." Icon_minitimeCuma Kas. 11, 2011 8:25 am

Başarılı popçu Serdar Ortaç, bayramda Antalya’da sahne aldı. Sahne öncesi Star Tv Süper Starlife ekibinin sorularını yanıtlayan Ortaç, hayatı ve işiyle ilgili özel açıklamalar yaptı.

İSTANBUL’A YETİŞTİ

Şarkıları ve sahne şovlarıyla gelen konuklara unutulmaz anlar yaşatan Serdar Ortaç yaza bir albüm çıkarmayı planladığını da açıkladı. Son yıllarda muhabirlerin ‘Unutamadığınız bir konser var mı’diye sorması üzerine “Kuruçeşme Arena konserleri her zaman muhteşem ve coşkulu geçer. Ama bu sene Gaziantep de Kayseri de güzeldi. Bütün iller istanbul’a yetişti” diye konuştu.

TÜRKÜ ALBÜMÜ DÜŞÜNMÜYOR

Yoğunluktan dolayı çok fazla kişiyi dinleme fırsatı bulamadığından dert yakınan Serdar Ortaç, son dönemde en fazla Azeri müzikleri ve Karadeniz Türküleri dinlediğini söyledi. Muhabirlerin de ‘Türkü albümü gelmez mi’ sorusu üzerine Ortaç, “Canım sıkıldığında webcami açıp içimden gelen türküyü söylüyorum, internete koyup hayranlarımla paylaşıyorum” diyerek böyle bir planı olmadığını da belirtti.

HİÇ ACIMA YOK

Sosyal paylaşım sitelerinin artık çok önemli bir konuma geldiğini anlatan popçu, “Twitter kendini çok aştı. İnsanlar hakkımda ne diyor açıp öğreniyorum. Sabah ilk iş mesajlarıma bakıyorum” diye konuştu. Muhabirlerin gelen en acımasız eleştiriyi sorması üzerine “En acımasızı yok, bana hiç acımıyorlar zaten” diye yanıt verdi.

KALPLERE GİRMEYİ BAŞARDI

Yabancı ülkelerde de sevilen bir şarkıcı olan Serdar Ortaç kendisine bu kadar ilgi olmasının sebebini onların dilinde şarkı okumasına bağladı. Ortaç “Böylece oradaki insanların daha çabuk kalplerine giriyorsun” diye konuştu.

HAYAL KURARAK BİR YERE GİDİLMEZ!

Dünya starı olmanın zor bir iş olduğuna değinen başarılı müzisyen iddialı açıklamalarda da bulundu. Şuanda bulunduğu konumdan çok mutlu olduğunu söyleyen Ortaç, “Bir Justin Timberlake olamazsın. Buna razı olacaksın. Hayal kurarak bir yere gidemezsin, gerçeklere döneceksin dedi. (Ayaklıgazete.com)

http://www.ayakligazete.com.tr/galeri.asp?id=31

"CANIM SIKILINCA WEBCAM AÇIP..."
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SEVİL DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM!İYİKİ DOGDUN!!!!!
» CANIM LEYLACIM,DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN YANİ ADGÜNÜN MÜBARƏK!!!!!!