KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

TÜRK KIZLARIYLA TANIŞMAKTA ZORLANIYORMUŞ!

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

TÜRK KIZLARIYLA TANIŞMAKTA ZORLANIYORMUŞ! Empty
MesajKonu: TÜRK KIZLARIYLA TANIŞMAKTA ZORLANIYORMUŞ!   TÜRK KIZLARIYLA TANIŞMAKTA ZORLANIYORMUŞ! Icon_minitimeC.tesi Kas. 19, 2011 4:54 am

Ünlü popçu Serdar Ortaç dün gece yakın arkadaşının doğum günü için Maçka’da Frame adlı mekanda hem eğlendi hem eğlendirdi. Mekanda djlik yapan ve sevilen şarkılarını çalan Serdar Ortaç'a sevgilisi ve yakın dostları eşlik etti.

UÇAĞIN FİYATI YANLIŞ SÖYLENMİŞ!

Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından görüntülenen Serdar Ortaç çıkışta soruları yanıtladı. Bayram’da Kıbrıs’ta sahne alan Serdar Ortaç’ın bindiği uçağın farklı bir fiyatta gösterildiği ve Ortaç’ın küçük hesaplar peşinde olduğuna dair haberler çıkmıştı. Serdar Ortaç bu haberlere “Kenan Erçetingöz’ün haberi bu. Adam doğru yazmış uçağın 14 bin dolar olduğu söylendi bana. Sonra uçak 9 bin dolarmış. Adım yalancıya çıktı orada ama sorun yok” diyerek cevap verdi. Ortaç işin aslının yazıldığı gibi olmadığını belirterek “Oradaki 5 bin doları arayacak biri değilim. Benim sadece dansçılarımın aldığı para belki de 5 bin liradır” dedi.

“HEPİMİZ YAPARDIK”

20 yıldır böyle şeylere gerek duymadığını vurgulayan ünlü popçu gençlik anlarını anlattı. Ayaklıgazete.com’un haberine göre, Ortaç, “Okulum Ankara’daydı. İstanbul’daki babamı arayıp paramın bittiğini söylüyordum. Babam parayı nasıl bitirdiğimi anlamıyordu. Bende okul çok uzak olduğu için taksiyle gittiğimi söylerdim. Servise binerdi. Oradan 3 bin 3 bin götürürdüm. O yaşlarda hepimiz yapardık” dedi.

ARTIK BAŞKA BİRİNİ SEVİYOR!

Eski sevgilisi Asta’yı özleyip özlemediği sorulan Serdar Ortaç “Ben başka biriyleyim mutluyum Asta’dan altı ay oldu ayrılalı. Aylar önce özlüyordum ama şimdi içimde şu kadar bir his yok. Allah bana seveceğim başka birini verdi” şeklinde konuştu.

Asta’ya hiçbir şarkı yazmadığını söyleyen Ortaç hayatında iki üç büyük aşk yaşadığını ve onlara şarkı yazdığını dile getirdi.

NE ZAMAN EVLENECEK?

Ortaç, ‘ne zaman evleneceksiniz’ sorusuna “Ben kendimi 40 yaşında hissetmiyorum. Benim yüreğim 25 yaşında belki kendimi kandırıyor olabilirim. Ayrıca insanların evlenmeleri için birbirlerinin kusurlarını görmemesi gerekiyor. Onu başarabildiğim zaman evleneceğim” diyerek yanıt verdi.

UTANGAÇMIŞ!

Sevgililerinin hep yabancı olması hatırlatılan Serdar Ortaç ‘Türk kızlarını beğenmiyor musunuz’ sorusuna da cevap verdi. Gönül işlerinde utangaç olduğunu söyleyen Ortaç, tanışmakta zorladığını açıkladı. Serdar Ortaç” Bazen öyle bir durum oluyor ki keşke diyorum. Ama kendinizi benim yerime koyun nasıl rahat rahat tanışayım” dedi.

TÜRK KIZLARIYLA TANIŞMAKTA ZORLANIYORMUŞ!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türk müziğinin ‘Kral’ı ve ‘Diva’sı fırtına gibi esti
» FLAŞ!.. TÜRK TİYATROSUNUN ACI KAYBI!.. USTA SANATÇI CÜNEYT TÜREL HAYATINI KAYBETTİ!.. TIKLAYIN!..
» TÜRK POP MÜZİĞİNDE HEM YORUMCU HEM DE SÖZ YAZARI, BESTECİ OLARAK ÇOK FARKLI BİR YERİ OLAN SERDAR ORTAÇ, 2011’E GİRERKEN SEVENLERİNE MUHTEŞEM BİR YILBAŞI GECESİ YAŞATACAK!..
» Serdar Ortaç’ın en acı günü Türk pop müziğin ünlü ismi Serdar Ortaç’ın babası Mehmet Ortaç, dün sabah vefat etti
» NİKÂH TARİHLERİ BELLİ OLDU!..” TÜRK SİNEMASININ UNUTULMAZ AKTÖRÜ KEMAL SUNAL’IN OĞLU ALİ SUNAL İLE 3 YILDIR BİRLİKTE OLDUĞU “YAPRAK DÖKÜMÜ”NÜN OYUNCUSU GÖKÇE BAHADIR’IN NİKÂH TARİHİ BELLİ OLDU…