KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

'Yeşil Gözlü Kız Sevme Yanarsın'

2 posters
YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

'Yeşil Gözlü Kız Sevme Yanarsın' Empty
MesajKonu: 'Yeşil Gözlü Kız Sevme Yanarsın'   'Yeşil Gözlü Kız Sevme Yanarsın' Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2012 5:33 am

Popun en ünlü isimlerinden Serdar Ortaç, yazın ilk İstanbul konserini önceki gün verdi.

Konut Kredisi Başvurusu için Tıkla. Tam 15 Banka Burada!
Popun en ünlü isimlerinden Serdar Ortaç, yazın ilk İstanbul konserini önceki gün KüçükÇiftlik Park'ta verdi. Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Ortaç'ın konserine ilgi büyüktü. Hayranlarının tek bir ağızdan kendisine vokal yaptığı şarkıcının esprileri de konsere damga vurdu. Özel hayatında bir türlü dikiş tutturamayan ve sık sık yabancı kadınlarla görüntülenen Ortaç, "Annem bana oğlum asla yeşil gözlü bir kız sevme, yanarsın, pişman olursun' dedi. Sizce ben ne yapayım? Benim günahım ne?" diyerek sevenlerini güldürdü.

ESKİDEN RAKİPTİK

Geçtiğimiz gün Reina'dan çıkarken görüntülenen Ortaç, "Tarkan'ı rakip görüyor musunuz?" sorusuna yanıt verdi: "Zamanında görüyorduk tabii ki ama şimdi büyüdük."

http://www.haberler.com/yesil-gozlu-kiz-sevme-yanarsin-3658964-haberi/
Sevil
ALIŞAN SORFAN
ALIŞAN SORFAN
Sevil

MesajKonu: Geri: 'Yeşil Gözlü Kız Sevme Yanarsın'   'Yeşil Gözlü Kız Sevme Yanarsın' Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2012 8:52 pm

shady ben bi elan grdum 23 iyun serdar ortac konseri bakude.dogrumu ?biliyormusun?
shady serdar
shady serdar

MesajKonu: Geri: 'Yeşil Gözlü Kız Sevme Yanarsın'   'Yeşil Gözlü Kız Sevme Yanarsın' Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2012 12:27 am

evet dogru cunku facebook da da hep reklami var heydar aliyev sarayin da saat 19 herkes bilet de almis
Sevil
ALIŞAN SORFAN
ALIŞAN SORFAN
Sevil

MesajKonu: Geri: 'Yeşil Gözlü Kız Sevme Yanarsın'   'Yeşil Gözlü Kız Sevme Yanarsın' Icon_minitimePtsi Haz. 18, 2012 8:11 pm

ben de bilet alicam.superrrrrrrr

'Yeşil Gözlü Kız Sevme Yanarsın'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serdar Ortaç - Yeşil Su
» SERDAR ORTAÇ YEŞÍL SU ŞARKASINA KLÍP ÇEKTÍ
» HANGİ ÜNLÜ POPÇU, ALKOLÜ BIRAKTIĞINI VE ARTIK YEŞİL ÇAY İÇECEĞİNİ KENDİSİNİ DİNLEMEYE GELEN HAYRANLARINA SÖYLEDİ!.. TIKLAYIN…