KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

'Kumar oynamasaydım şu an uçağım, adacığım vardı'

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

'Kumar oynamasaydım şu an uçağım, adacığım vardı' Empty
MesajKonu: 'Kumar oynamasaydım şu an uçağım, adacığım vardı'   'Kumar oynamasaydım şu an uçağım, adacığım vardı' Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2012 1:02 am

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, kumarda çok para kaybettiğini belirterek, "Benim yaptığım eşeklik. Eğer kumar oynamasaydım özel uçaklarımla Almanya turneme çıkıyor, küçük bir adacığımda oturup, hayvanat bahçesi, ufak kendi disneylandım ve lunaparkımla, 35 arkadaşım ve yabancı mankenlerimle puro elimde hayatımı devam ettiriyordum" dedi.

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, kumarda çok para kaybettiğini belirterek, 'Benim yaptığım eşeklik. Eğer kumar oynamasaydım özel uçaklarımla Almanya turneme çıkıyor, küçük bir adacığımda oturup, hayvanat bahçesi, ufak kendi disneylandım ve lunaparkımla, 35 arkadaşım ve yabancı mankenlerimle puro elimde hayatımı devam ettiriyordum ' dedi. Son yıllarda hep yabacı kadınlarla birlikte olan ve şu anda İrlandalı bir sevgilisi olan Serdar Ortaç, 'Benimle kavga edecek bir kadın arıyorum ' ifadesini kullandı.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Kenan Erçetingöz'ün sunduğu Yüzyüze programının bugünkü konuğu başarılı sanatçı Serdar Ortaç'dı. Sanatçı, Erçetingöz'e neden Türk kadınlarla birlikte olmadığını ve nasıl bir kadınla evlenmek istediğini anlattı. Ortaç, kumar tutkusu nedneiyle yaşadığı pişamanlığı da dile getirdi.

'KUMAR ARKASINDA DURULACAK BİR ŞEY DEĞİL '

Kumar tutkunu olmasıyla bilinen Serdar Ortaç, 'İsmine kumar diyoruz, dünya arenasında şans oyunları vs. dneiyor. İddia oynamakla, milli piyangoyla at yarışıyla ya da diğerleriyle çok benzer kemiksel yapısı var. Kumar arkasında durulacak bir şey değil. Bugünkü aklım olsaydı özel uçaklarımla Almanya turneme çıkıyor, küçük bir adacığımda oturup, hayvanat bahçesi, ufak kendi disneylandım ve lunaparkımla, 35 arkadaşım ve yabancı mankenlerimle puro elimde hayatımı devam ettiriyordum ' dedi.

'300 KONSERİMİ KUMAR İÇİN HEBA ETTİM '

'İkinci evimi alırken acaba ben bunu 5 senede nasıl öderim hesabındayım. Bunun ana sorumlusu kumardır ' diyen Ortaç, 'Annem de izliyor programı çok kızdığı bir konu. Evet ben Kıbrıs'a gittiğim zaman konserimden önce kendime payıma düşen parayı o zevkim olduğu için çok kaybetmişimdir. Böyle 300 konser heba ettim. Benimki eşeklik.... ' şeklinde konuştu.

Serdar Ortaç şöyle devam etti:

'Kumar hastalık olsaydı onsuz yaşayamazdım, krizlere girerdim. Çok yuvalar yıkıldı kumar yüzünden. Benim yıkılacak yuvam yoktu beki oradan kazandım. Ama yanlış yaptım, hala da yapıyorum. '

SERDAR ORTAÇ NASIL BİR KADINLA EVLENMEK İSTİYOR?

'Bazıları beyinsiz kadın sever. Konuşmayacak, oturacak... Ben aksine her konuda benimle kavga edecek kadın istiyorum ' diyen Serdar Ortaç, 'Ben bunun beyaz olduğunu söylediğimde gri diyecek ve bana kabul ettirecek kadın istiyorum ' dedi.

Türk kadınlarla olmadığını söyleyen Ortaç şunları söyledi:

'Ya bir Serdar Ortaç ismi girdi ya bir ürkeklik oldu... Hakikaten bir yabacıyla evlenip evlenmenin doğru olup olmadığını düşünüyorum. Acaba doğru mu yapıyorum diyorum, vakit de geçiyor.

Ben artık herşeye hükmetmekten sıkıldım. Emir denen o olgudan nefret ediyorum. Her şeye karar vermek berbat bir şey.

Sevgililerimle aramda hep yaş farkı olacak. Şöhret dünyasında boşanmamış çift görmedim. Ayrıca evlenmek zorunda değilim. Evlenmeden çocuk istemiyorum. ' BEYAZ GAZETE

http://beyazgazete.com/haber/2012/9/19/kumar-oynamasaydim-su-an-ucagim-adacigim-vardi-1411270.html

'Kumar oynamasaydım şu an uçağım, adacığım vardı'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SERDAR ORTAÇ'IN 'KUMAR TUTKUSU'
» SERDAR ORTAÇ'IN "KUMAR" PALAVRASI!
» FLAŞ!.. SERDAR ORTAÇ’A OTEL ŞOKU!.. KIBRIS’TA BİR OTELDE 1,5 YILDIR HEM SAHNEYE ÇIKAN HEM DE KUMAR OYNAYAN ÜNLÜ ŞARKICIYA TAHSİS EDİLEN SUİT ODA BOŞALTILDI!.. AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN!..
» SERDAR ORTAÇ YİNE KUMAR OYNAYACAK MI?
» FLAŞ!... O EVDE İKİ KİŞİ DAHA VARDI!... DEFNE JOY FOSTER’IN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ YENİ GELİŞME!... HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..