KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

FLAŞ! SERDAR ORTAÇ’TAN, AK PARTİ HÜKÜMETİNE ÖVGÜ DOLU SÖZLER!

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

FLAŞ! SERDAR ORTAÇ’TAN, AK PARTİ HÜKÜMETİNE ÖVGÜ DOLU SÖZLER! Empty
MesajKonu: FLAŞ! SERDAR ORTAÇ’TAN, AK PARTİ HÜKÜMETİNE ÖVGÜ DOLU SÖZLER!   FLAŞ! SERDAR ORTAÇ’TAN, AK PARTİ HÜKÜMETİNE ÖVGÜ DOLU SÖZLER! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 15, 2013 5:06 am

iDergi'den Başak Emre'ye konuşan Serdar Ortaç, kariyeri ve siyasi görüşü hakkında ilginç açıklamalarda bulundu…

Magazin Gazetecileri Derneği Ödül Töreni'nde Ahmet Kaya ile yaşadığı olaya da gönderme yapan Ortaç, "Gençlik hatalarımın farkına bile, bu hükümet sayesinde vardım" dedi...

İşte Ortaç’ın açıklamaları:

“1970'lerde doğmuş biri olarak, birçok hükümet gördüm. Şu anki hükümet, ülkeye gelmiş en iyi hükümet. Yaptıkları, yapacakları ve vâdettikleri her şeyi, ayrıca izledikleri yolu beğeniyorum...

Akil İnsanlar Heyeti, son derece doğru bir girişim. Bundan önceki bütün hatalarımız için herkesten özür dilememiz lazım...

Yaralarımızın sarılması, bütün olduğumuzu hatırlamamız önemli; böyle düşünüyorum...

Ben Tarkan gibi Amerika'da albüm çıkarmayı düşünmüyorum...

Yiyebileceğim lokmayı sipariş ederim her zaman. Oralarda başarılı olmak bizim için zor...

Bizden birinin de olabileceğini sanmıyorum. Sadece Tarkan değil, kim olursa olsun bence başarılı olamaz."

FLAŞ! SERDAR ORTAÇ’TAN, AK PARTİ HÜKÜMETİNE ÖVGÜ DOLU SÖZLER!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FLAŞ!.. SERDAR ORTAÇ’IN KALP KRİZİ SONUCU HAYATINI KAYBEDEN BABASI MEHMET ORTAÇ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI!.. AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN!..
» FLAŞ!.. SERDAR'IN SARIŞINI ÇOK UTANGAÇ!.. SERDAR ORTAÇ, GAZETECİLERİN EVLİLİKLE İLGİLİ SORULARINA, NE CEVAP VERDİ?.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..
» FOTO HABER!.. SERDAR ORTAÇ’IN AŞK DOLU DAKİKALARI!.. ÜNLÜ ŞARKICI, ÇEŞME’DE SEVGİLİSİ LUIZ’LE GÜNÜNÜ GÜN EDİYOR!.. TIKLAYIN!..
» FLAŞ!.. SERDAR ORTAÇ’IN İDDİASI, GERÇEKTEN 6 KİŞİNİN İŞİNDEN OLMASINA MI SEBEP OLDU?.. ORTAÇ’IN MENAJERİ ZEKİ DÖNMEZ, “UÇANKUŞ”A KONUŞTU!.. TIKLAYIN!..
» FLAŞ!.. SERDAR ORTAÇ 500 BİN DOLARI GÖZDEN ÇIKARDI!.. ORTAÇ, YAZ AYLARINA DAMGASINI VURMAK İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTI!.. AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN!..