KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

“AĞLATAN GALA!..” İZLEYİCİLER MERHUM ONUR BAYRAKTAR İÇİN AĞLADI!..

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

“AĞLATAN GALA!..” İZLEYİCİLER MERHUM ONUR BAYRAKTAR İÇİN AĞLADI!..  Empty
240211
Mesaj“AĞLATAN GALA!..” İZLEYİCİLER MERHUM ONUR BAYRAKTAR İÇİN AĞLADI!..

"Leyla'nın Evi" adlı tiyatro oyunun galasında oyuncu Halim Ercan'ın, dört ay önce hayatını yitiren Onur Bayraktar için sahneye gül bırakması herkesi ağlattı.

Tiyatrokare'nin sahneye koyduğu 'Leyla'nın Evi' adlı tiyatro oyununun galası, önceki akşam Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde yapıldı. Zülfü Livaneli'nin 60 baskı yapan kitabından yola çıkılarak, Zeynep Avcı tarafından sahneye koyulan oyunda; Celile Toyon, Ayça Varlıer, Nuri Gökaşan, Volkan Severcan, Halim Ercan ve Melda Gür gibi oyuncular rol aldı. Gecede; dört ay önce oyundan çıkıp evine giderken, trafik kazasında hayatını kaybeden Onur Bayraktar da unutulmadı. Bayraktar'ın yerine görevi devralan arkadaşı Halim Ercan, sahneye bir gül bırakarak, tüm oyuncu arkadaşlarını gözyaşlarına boğdu.

AYÇA VARLIER'DEN DİNLETİ
Galanın sonunda Zülfü Livaneli'ni de sahneye davet eden Nedim Saban, emeği geçen herkese teşekkür etti. Gecede bir albüm çıkarmaya hazırlanan oyuncu Ayça Varlıer de davetlilere piyano eşliğinde mini bir konser verdi. Galaya katılanlar arasında Erkan Özerman, Melike Öcalan, Aylin Livaneli ve İzzet Öz gibi isimler de vardı.

PARMAĞI KIRILMIŞ
Geceye katılan Murat Han, alçılı parmağıyla dikkat çekti. Basketbol oynarken parmağını kırdığını söyleyen Han, rol aldığı 'Ömre Bedel' isimli dizinin finaliyle birlikte ABD'ye gideceğini belirtti.

Bu yazıyı burda paylaş : reddit

“AĞLATAN GALA!..” İZLEYİCİLER MERHUM ONUR BAYRAKTAR İÇİN AĞLADI!.. :: Yorum

Yorum yok.

“AĞLATAN GALA!..” İZLEYİCİLER MERHUM ONUR BAYRAKTAR İÇİN AĞLADI!..

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» TUBA BÜYÜKÜSTÜN İKİZ BEBEK BEKLİYOR!.. 7 AYDIR BİRLİKTE OLDUĞU OYUNCU SEVGİLİSİ ONUR SAYLAK’TAN HAMİLE OLAN ÜNLÜ OYUNCUNUN, MESLEĞİNDE EN VERİMLİ DÖNEMİ YAŞADIĞI İÇİN HABERİ İLK DUYDUĞUNDA ‘ERKEN’ DİYE DÜŞÜNDÜĞÜ, ANCAK İKİZ BEBEĞİ OLACAĞINI ÖĞRENİNCE DOĞU
» DİKKAT!... 17. KRAL MÜZİK ÖDÜLLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!... KATEGORİLER VE DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!...
» CEYDA DÜVENCİ, DÜNYALAR TATLISI KIZI MELİSA İÇİN ÖZEL BİR DAVET VERDİ!.. DETAYLAR VE FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!..
» EBRU GÜNDEŞ-REZA ZARRAB ÇİFTİ, MİNİK KIZLARININ DOĞUMU İÇİN ARTIK GÜN SAYIYOR!.. AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN…
» SERENAY SARIKAYA'DAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR : "TOLGAHAN İLE ÖPÜŞMEK BENİM İÇİN ZOR OLMUYOR." "BEN HALİMDEN MEMNUNUM. SİLİKON TAKTIRDIĞIM İÇİN RAHATSIZLIK DUYMUYORUM"