KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

Paylaş | 

İBRAHİM TATLISES’LE İLGİLİ YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN

MesajKonu: İBRAHİM TATLISES’LE İLGİLİ YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?   Salı Mart 15, 2011 4:50 am

YAPACAĞINIZ TÜM YORUMLAR AYNEN KİTAP HALİNE GETİRİLİP İBRAHİM TATLISES’E HAYRANLARINDAN BİR ANI OLARAK HEDİYE EDİLECEKTİR.

İbrahim Tatlıses'le ilgili tüm duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın, herkes görsün, okusun..

İnsanlar twitter'da her şeyi yazıyorlar, çiziyorlar.

GECCE.com olarak bizde twitter'ı olmayanlar için bu köşeyi açtık ve yorumlarınızı, fikirlerinizi, duygularınızı, dualarınızı, içinizden gelen her şeyi yazın ki cümle alem herkes görsün, okusun..

Bu köşede yayınlanan tüm yorumlar, aynen kitap haline getirilip İbrahim Tatlıses iyileştiği zaman kendisine hayranlarının bir anısı olarak hediye edilecektir.

http://www.gecce.com/haberler/magazin/ibrahim-tatlisesle-ilgili-yorum-yapmak-ister-misiniz-165980.html

İBRAHİM TATLISES’LE İLGİLİ YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Portal' da Yorum Yapmak ?
» Alt Forum Ekleme Yapamıyorum...
» yönetmen giriş yapamıyorum
» Forumuma Giriş Yapamıyorum
» Renki rütbe yapmak