KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

SESİMİ SERDAR ORTAÇ'A BENZETİYORLARDI!

2 posters
YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

SESİMİ SERDAR ORTAÇ'A BENZETİYORLARDI! Empty
MesajKonu: SESİMİ SERDAR ORTAÇ'A BENZETİYORLARDI!   SESİMİ SERDAR ORTAÇ'A BENZETİYORLARDI! Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 6:37 am

Güzel popçu Bengü'den samimi itiraflar...

Başarılı popçu Bengü, sadece İstanbulda yayın yapan Türkiyenin ilk Türkçe slow müzik radyosu JoyTurkün ulusal kanal olması şerefine düzenlediği özel programa katılarak Gökhan Çınara açıklamalarda bulundu. Ayakligazete.com'un haberine göre, slow şarkıları kendine daha çok yakıştırdığını belirten Bengü, dinleyicilerim de, ekibim de benimle aynı görüşteler dedi. 10 Şarkıdan oluşan yepyeni bir albüm hazırlığında olan ve albümün stüdyo çalışmalarını sürdüren Bengü, yeni albümünde Sinan Akçıl, Şehrazat, Soner Sarıkabadayı, Ozan Çolakoğlu, Volga Tamöz, Erhan Bayrak gibi önemli isimlerle çalıştığını ve birbirinden güzel şarkılar ve slow parçaların yeni albümünde yer aldığını söyledi.

Bengü, "Yeni bir sanatçı çıktığında sesini genelde birine benzetirler. Benim de sesimi ilk çıktığımda Serdar Ortaça benzetiyorlardı." dedi.

AŞKI ŞARKILARDA BULUYOR!

Açıklamalarına "Aşkı tanımlamak zordur. O nedenle şarkıları aşkı ifade eden en önemli sembollerden biri olarak görüyorum. Bütün tepkilerimizi şarkılar sayesinde aşkla dolu yaşıyoruz. O yüzden de duygusal şarkılarda aşkın parmak izi var diye düşünüyorum." diyerek şarkılarda aşkı bulduğunu ifade etti.

BENGÜ AĞLATTI!

Bengü "İnsanları bazı hareketli şarkılarımda bile ağlatabiliyorum. Korkma Kalbimde yapımcım Erol Köse beni ağlayarak aramıştı, bu ne kadar duygusal bir şarkı diye. Şarkılarımda genelde hüzün var. Bu durum hem denk düşüyor hem de ben öyle seçiyorum diyebilirim. Slow şarkılarla insanların duygularına dokunmak çok güzel. Ben de geçmişten bugüne baktığımda ağırlıklı olarak duygusal ve derinden yaralı aşk şarkıları söylediğimi görüyorum." dedi.
SERDAR ORTAÇ FANI
ADMİN SORFAN
ADMİN SORFAN
SERDAR ORTAÇ FANI

SESİMİ SERDAR ORTAÇ'A BENZETİYORLARDI! Empty
MesajKonu: Geri: SESİMİ SERDAR ORTAÇ'A BENZETİYORLARDI!   SESİMİ SERDAR ORTAÇ'A BENZETİYORLARDI! Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 1:46 am

paylaşımın için çok sağol canım ablam
https://serdarortacfan.azerbaijaniforum.com

SESİMİ SERDAR ORTAÇ'A BENZETİYORLARDI!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» oylarımız serdar ortaca
» hadi serdar ortaca oylarimizi verelim
» HADİ ARKADAŞLAR OYUMUZ SERDAR ORTAÇA!!!!!!
» FLAŞ!.. SERDAR'IN SARIŞINI ÇOK UTANGAÇ!.. SERDAR ORTAÇ, GAZETECİLERİN EVLİLİKLE İLGİLİ SORULARINA, NE CEVAP VERDİ?.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..
» ‎3,35 ten sonrasına bakın simge ile ortaça:)))