KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

AHMET BAYER'İ AYAĞA KALDIRDI, ŞİMDİ SIRA TATLISES'DE!

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

AHMET BAYER'İ AYAĞA KALDIRDI, ŞİMDİ SIRA TATLISES'DE! Empty
040411
MesajAHMET BAYER'İ AYAĞA KALDIRDI, ŞİMDİ SIRA TATLISES'DE!

Bodrum’da vurgun yiyip felç olan Ahmet Bayer’i ayaklandıran BG Kilinken, şimdi Tatlıses’in de umudu.

İbrahim Tatlıses sol tarafındaki felç için Bodrum’da vurgun yiyen ve boyundan aşağısı felç olan işadamı Ahmet Bayer’in tedavi gördüğü BG Kliniken’e gidiyor. Bayer’e göre Tatlıses kendisinden çok daha şanslı çünkü beyin hasarı çabuk iyileşiyor. Vücudunun sol tarafındaki kısmi felcin iyileşmesi için önümüzdeki hafta Almanya’ya gidecek olan İbrahim Tatlıses’in burada dünyanın en iyi hastanelerinden biri olan 1890 yılında kurulan BG Kliniken’de tedavi göreceği ortaya çıktı.

Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlı’nın bu hastaneyi Bodrum’da dalış yaparken vurgun yiyen ve boyundan aşağısı felç olan işadamı Ahmet Bayer’in tavsiyesiyle seçtiği öğrenildi. 4, 5 yıl önce bu klinikte tedavi gören Ahmet Bayer yaşadığı süreci VATAN’a anlattı.

* Bu kliniklerin özellikleri; cerrahi konusunda dünyanın en iyilerinden biri olması öncelikle. Sadece beyin, omurilik ve ortopedi cerrahisi ve bunların rehabilitasyonu alanlarında çalışmalar yapıyorlar. Rehabilitasyon konusunda en ileri teknolojiyi kullanıyorlar.

* Çok iyi yetiştirilmiş fizyoterapistler vardı. Konusunda uzman olmuş ve hala eğitime devam eden fizyoterapistler var. Oraya gittiğinizde ilk günden son güne kadar günde 6-7 saat 6-7 farklı terapist tarafından çeşitli fizyoterapi uygulamaları gördüm. Yani eller, kollar, bacaklar, gövde hepsi için ayrı uzmanlar var. Sizi ayrı bir uzman yüzdürüyor, ayrı bir uzman ağırlık çalıştırıyor, ayrı bir uzman spor yaptırıyor.

* Oraya gittikten 2-3 ay sonra olumlu sonuçlar aldım. Buradan gittiğim zaman boynumdan aşağı hiçbir yerim hareket etmiyordu. Ama şimdi Allah’ın izniyle ayağa kalkıcam. Yavaş yavaş yardımla ayağa kalkmaya başladım. Doktorların bana ‘biz bu olana bile inanamıyoruz” dedi.

* Almanya’daki bu hastaneyle ilgili önümüzdeki hafta oğlu Ahmet Bey’le ( Tatlı) görüşeceğiz. Hastanelerin nasıl olduğuna dair bilmek istedikleri, sormak istedikleri var. Hastaneye yanlarına uğrayayarak kendisine BG klinikleri ilgili bilgilerimi aktaracağım. Aynı zamanda TESYEV(Türkiye Engelliler Spor Eğitim ve Yardım Vakfı) Yönetim Kurulu Üyesi de olan Ahmet Bayer bu kliniğin bir şubesinin de İstanbul’da açılacağını söyledi
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

AHMET BAYER'İ AYAĞA KALDIRDI, ŞİMDİ SIRA TATLISES'DE! :: Yorum

Yorum yok.

AHMET BAYER'İ AYAĞA KALDIRDI, ŞİMDİ SIRA TATLISES'DE!

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» “AÇIKALIN AYAĞA KALKIP YÜRÜDÜ!..” KOŞUYOLU YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ’NDE TEDAVİSİ SÜREN PEKER AÇIKALIN’IN DÜN AYAĞA KALKIP YÜRÜYEBİLDİĞİ BELİRTİLDİ!..
» DEMET'İN BÜYÜK GAFI!..AKŞEHİR NASREDDİN HOCA ANMA VE MİZAH GÜNLERİ KAPSAMINDA SAHNE ALAN DEMET AKALIN, AKŞEHİR KAYMAKAMI AHMET KATIRCI'NIN KULAKLARINI KAPATTIĞINI GÖRÜNCE, ‘AMCA RAHATSIZ MI OLDUN’ DİYE SORDU...
» "Olmadı şimdi, olmadı bu"
» hadi arkadaslar simdi sms le serdara oylarimizi verelim
» BİR ZAMANLAR SERDAR ORTAÇ'TIN ŞİMDİ NESİN BEN DE BİLMİYORUM!