KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

İBRAHİM TATLISES'İN VURULDUĞUNU DUYUNCA KALBİM DURDU SANDIM!... BU AÇIKLAMAYI HANGİ YABANCI SANATÇI YAPTI?

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

İBRAHİM TATLISES'İN VURULDUĞUNU DUYUNCA KALBİM DURDU SANDIM!... BU AÇIKLAMAYI HANGİ YABANCI SANATÇI YAPTI?   Empty
220411
MesajİBRAHİM TATLISES'İN VURULDUĞUNU DUYUNCA KALBİM DURDU SANDIM!... BU AÇIKLAMAYI HANGİ YABANCI SANATÇI YAPTI?

İbrahim Tatlıses ile yaptığı düetle uzun süre akıllardan çıkmayan İsrailli sanatçı Yasmin Levy, Tatlıses’in saldırıya uğramasının kendisini çok üzdüğünü ifade ederek, “Vurulduğunu öğrendiğimde kalbim durdu sandım. Umarım en kısa zamanda sevenlerine kavuşur. Onu ziyaret etmek isterdim, ancak yoğun olacağını düşündüğüm için ziyaret etmedim. Onunla ilgili haberleri sürekli takip ediyorum. İlk başta aldığımız haberlerde konuşma sorunu yaşayacağını duydum. Ama sağlığının iyiye gitmesi beni çok mutlu etti” diye konuştu.

Türkiye'ye karşı özel bir hayranlık duyduğu bilinen Levy, Türkiye'ye bu gelişinden önce iki aylık turnede olduğunu ve çok yorulduğunu kaydederek, “Hamile olmam sebebiyle gerçekten çok yorulduğum turnelerden eve tam dönmüştüm ki 'Bir turne daha var' diye haber geldi. Önce kabul etmedim, ancak Türkiye olduğunu öğrenince hemen kabul ettim” dedi.

Levy, Ortadoğu'da yaşanan şiddet olayları ve ölümlerin haklı gerekçeleri olamayacağını ifade ederek, “Filistinliler eğer beni konser için çağırırsa, hamile olmama rağmen koşa koşa giderim” yorumunu yaptı.

Bu yazıyı burda paylaş : reddit

İBRAHİM TATLISES'İN VURULDUĞUNU DUYUNCA KALBİM DURDU SANDIM!... BU AÇIKLAMAYI HANGİ YABANCI SANATÇI YAPTI? :: Yorum

Yorum yok.

İBRAHİM TATLISES'İN VURULDUĞUNU DUYUNCA KALBİM DURDU SANDIM!... BU AÇIKLAMAYI HANGİ YABANCI SANATÇI YAPTI?

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» İBRAHİM TATLISES HANGİ KADIN YÜZÜNDEN VURULDU?
» FLAŞ!.. SANATÇI İBRAHİM TATLISES'E YÖNELİK SİLAHLI SALDIRIDA OTOMATİK SİLAHLA 4 KURŞUNUN İSABET ETTİĞİ ARAÇ, SERVİSE GÖNDERİLDİ
» SİBEL CAN YENİ ALBÜMÜNDE HANGİ SÜRPRİZ İSİMLERLE DÜET YAPTI?
» HANGİ ÜNLÜ SANATÇI SAHNEDE ÖNCE YERE DÜŞTÜ SONRA SEVGİLİSİYLE ÖPÜŞTÜ?
» HANGİ ÜNLÜ SANATÇI, KIZIYLA AYNI SAHNEDE BİRLİKTE ŞARKI SÖYLEDİ!.. TIKLAYIN...