KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

SERDAR ORTAÇ EVLENECEK Mİ, EVLENMEYECEK Mİ?

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

SERDAR ORTAÇ EVLENECEK Mİ, EVLENMEYECEK Mİ? Empty
MesajKonu: SERDAR ORTAÇ EVLENECEK Mİ, EVLENMEYECEK Mİ?   SERDAR ORTAÇ EVLENECEK Mİ, EVLENMEYECEK Mİ? Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 2:25 am

Evet gelelim Serdar Ortaç’ın durumuna, sahnesine, şarkılarına, kaprislerine ve evlenip evlenmeyeceğine!

Cratos Otelin “Port” bölümünün, (konserlerin yapıldığı, restoranlaırn ve beach’in olduğu bölüm) açılışı için Kıbrıslılar’a bir davet yapıldı.

Serdar Ortaç ve Deniz Seki’nin sunuculuk yaptığı gecce çok kalabalık geçti ama maalesef Kıbrıs Hükümet yetkililerinden kimse katılmadı!

Meğerse, Kıbrıs THY çalışanları yumurtalı protesto da bulunmuşlar aynı gün..

Deniz Seki sunuculukda çok başarılıydı. Harika bir iş çıkardı. Şarkılarını da söyledi. Deniz Seki bence çok daha iyi yerlerde olmalı, kendini çok daha iyi konumlandırmalı.

Serdar Ortaç da çok iyiydi, çok rahattı.. Çünkü Ukraynalı sevgilisi Asta ve annesi de izleyenler arasındaydı.

Gelelim evlilik konusuna;

Serdar Ortaç, Asta’yı çok seviyor. Asta için ölüyor. Reina’da yabancı kızlarla fazla takıldığı için ülkesine dönen Asta için günlerce ağladı. Araya bir sürü insan soktu, sonunda barıştı.

Ama Asta’nın annesi de gelip bir göreyim şu çocuğu dedi ve geldi.

Serdar Ortaç kimdir, Türkiye’deki konumu nedir, ne yer, ne içer görmek istedi kayınvalide..

Serdar Ortaç sevgilisi Asta ve kayınvalidesini özel uçakla götürdü Kıbrıs’a.. Kral dairesinde kaldı. Sahnede şarkısını söyledi. Kayınvalidenin ağzı kulaklarındaydı..

Cratos’un gecce kulübü Cage’da Tarkan şarkısı çalınca ilk defa da kalkıp gitti, havasını da attı.. Ohhh..

Kayınvalide, “aslan damat” demiştir herhalde..

Serdar Ortaç’la Asta, Cratos’ta 3 gün 3 gecce bir tek kuş sütü eksik şekilde ön balayı yaptılar.

Serdar’la konuştum.. “ağbi artık evlenme zamanım geldi. Çok seviyorum Asta’yı.. Ondan iyisini bulamam. Ben de artık bir aile kurmak istiyorum” dedi.. O gün samimiydi..

Serdar Ortaç aslında iyi bir insan. Başarılı bir şarkıcı-besteci.. Bir de bulunduğu yerin konumunu bilse, birazcık büyüse, biraz daha olgun davransa, kapris yapmasa ne güzel olacak.

38 kişi orkestrası ve dansçılarıyla geliyor Cratos’a! Biletler-odalar Cratos’tan nasıl olsa..

En son “özel bavulcu”larını duydum, şok oldum! Serdar Ortaç’ın bavullarını taşımak için özel iki kişi daha geliyormuş.. Hem de business uçuyorlarmış!

Yok artık deve!

Neyse.. İstanbul’a döndük.. Dün gecce Reina’daydım.. Serdar Ortaç yine haremi kurmuş baş köşede oturuyordu..

Dikkatli baktım Asta’yı ve kayınvalideyi göremedim. Demek ki dönmüşler..

Baktığımda Asta tuvalette değildiyse, Serdar Ortaç yine aynı Serdar Ortaç’dı, yabancı kızlarla oturuyordu!

Bu arada Serdar Ortaç’ın evlenip evlenmeyeceğiyle ilgili ismini vermeyeceğim çok yakın bilinen iki işadamı iddiaya girdiler. Çok ünlü olan işadamlarından birisi, “Serdar Ortaç evlenirse kırmızı don giyer Taksim’de dolaşırım” dedi.

Bakalım İşadamı mı haklı çıkacak, yoksa kırmızı don giyip Taksim’de mi dolaşacak?

http://www.gecce.com/yazi/serdar-ortac-evlenecek-mi-evlenmeyecek-mi-169681.html
shady serdar
shady serdar

SERDAR ORTAÇ EVLENECEK Mİ, EVLENMEYECEK Mİ? Empty
MesajKonu: Geri: SERDAR ORTAÇ EVLENECEK Mİ, EVLENMEYECEK Mİ?   SERDAR ORTAÇ EVLENECEK Mİ, EVLENMEYECEK Mİ? Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 2:26 am

insalah astayla evlenmez asta yakismiyor serdara offfffffffffffff ya

SERDAR ORTAÇ EVLENECEK Mİ, EVLENMEYECEK Mİ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serdar Ortaç’ın en acı günü Türk pop müziğin ünlü ismi Serdar Ortaç’ın babası Mehmet Ortaç, dün sabah vefat etti
» Serdar Ortaç - Sadede Gel .Serdar Ortaç yeni yazdığı şarkıyı ilk kez Popstar'da söyledi.
» SON DAKİKA!.. PETEK DİNÇÖZ-SERDAR ORTAÇ DÜETİ!!! PETEK DİNÇÖZ CANLI YAYINDA AÇIKLADI, “EVET, SERDAR ORTAÇ’LA DÜET YAPACAĞIZ”… ARIM BALIM PETEĞİM’DE ALİ EYÜBOĞLU’NUN BUGÜNKÜ YAZISINI GÜNDEME GETİREN DİNÇÖZ, “ASLINDA YAZDIĞI DOĞRU AMA(ALİ EYÜBOĞLU DÜET KONU
» SON DAKİKA!... VE PETEK DİNÇÖZ-SERDAR ORTAÇ “DÜETİ” BU AKŞAM GERÇEKLEŞİYOR!... KIBRIS CRATOS OTEL’DE SAHNE ALACAK OLAN PETEK DİNÇÖZ İLE SERDAR ORTAÇ İLK KEZ BİRLİKTE “DÜET” YAPACAKLAR!... İKİLİNİN DÜET PERFORMANSI BAKALIM NASIL OLACAK?
» UZUN SÜRE SERDAR ORTAÇ’IN VOKALİSTLİĞİNİ YAPAN SİMGE SAĞIN’DAN “SERDAR’I HEP SEVECEĞİM” AÇIKLAMASI!.