KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

USTA GAZETECİ BİLAL ÖZCAN'DAN SERDAR ORTAÇ'IN ŞİFRELERİ!..

2 posters
YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

USTA GAZETECİ BİLAL ÖZCAN'DAN SERDAR ORTAÇ'IN ŞİFRELERİ!.. Empty
MesajKonu: USTA GAZETECİ BİLAL ÖZCAN'DAN SERDAR ORTAÇ'IN ŞİFRELERİ!..   USTA GAZETECİ BİLAL ÖZCAN'DAN SERDAR ORTAÇ'IN ŞİFRELERİ!.. Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 4:30 am

Geçtiğimiz gün Serdar Ortaç'ın çapkınlıklarıyla ilgili bir yazı yazdım.

Yıllardır yabancılarla aşk yaşayan Ortaç'ın, kızlarla neden nişanlanıp evlenmediğini anlatan bir yazıydı.

Bana sorarsanız, Serdar müzikteki müthiş üretkenliğini biraz da, peş peşe yaşadığı aşklara borçlu.

Her yeni sevda ona yepyeni şarkılar yaptırıyor.

Kimi şarkısında aşkının büyüklüğünü anlatıyor, kimisinde de aşkını nasıl çöpe attığını...

XXXXXXX

Önceki gün, Paris'te yaşayan gazeteci, şair ve müzik prodüktörü arkadaşım Tunç Kemal aradı.

Serdar Ortaç radyoda DJ'lik yaparken, 17 yıl önce Tunç Kemal tarafından keşfedilmişti.

Yazımı okumuş, "Serdar diğer popçulara benzemez, hepsinden akıllıdır. Atacağı her adımın sonrasını düşünür" dedi.

Ve devam etti:

"Serdar'ın aşklarını yazmışsın; Litvanyalı, Rus, Moldovalı, Alman, İsrailli, Letonyalı, Macar, Romen her milletten sevgilisi olmuş."

"Evet, sonuncusu Serdar uyurken valizlerini alıp kaçtı ama hemen yeni bir Rus buldu" dedim.

Tunç Kemal bir kahkaha attı:

"Çapkınların felsefesi, prensibi nedir, bilir misin?"

"Nereden bileceğim, nedir?"

"Çivi çiviyi söker! Peki Serdar Ortaç neden hiç Türk kızlarıyla arkadaşlık yapmıyor dersin?"

"Herhalde her dilde 'seni seviyorum' demek hoşuna gidiyor!"

"Senin yorumuna da saygı duyuyorum fakat işin aslı şu; burada bir kızla ilişki yaşadıktan sonra ayrılınca, kızın her şeyi sağda solda anlatma ihtimali çok fazla. Nitekim öyle de oldu. Yabancı kızların ise ağzı var, dili yok. İlişki bitince ülkelerine dönüyorlar sonsuza kadar susuyorlar. Bir de bizim kızlar erkeğe yapışıyor, sahipleniyor. Yabancılar öyle değil 'Bitti, git' diyorsun gidiyorlar!"

XXXXXX

Serdar Ortaç'ı en eski tanıyan kişiye, herkesin merak ettiği soruyu da sordum:

"Vay canına, şu sorunun cevabı da sende mutlaka vardır. Acaba, Ukraynalı sevgili neden kaçmıştır, bir tahminin var mı?"

"Serdar Ortaç çok çabuk seven ancak aşkı hızla tükenen bir insan. Herhalde o nedenle bu kadar çok sevgilisi oldu. Kız, artık Serdar'ın aşkının tükendiğini anlamıştır. Memleketine gitmeyip de ne yapsın? Eğer Serdar Ortaç gerçekten isteseydi, onu gider evinden alır geri getirirdi! O zaten gitmesini istemiştir!

http://www.magazinkulubu.com/haber/878/usta-gazeteci-bilal-ozcandan-serdar-ortacin-sifreleri.html

ortacka aysen
Yeni SORFAN
Yeni SORFAN
ortacka aysen

USTA GAZETECİ BİLAL ÖZCAN'DAN SERDAR ORTAÇ'IN ŞİFRELERİ!.. Empty
MesajKonu: Geri: USTA GAZETECİ BİLAL ÖZCAN'DAN SERDAR ORTAÇ'IN ŞİFRELERİ!..   USTA GAZETECİ BİLAL ÖZCAN'DAN SERDAR ORTAÇ'IN ŞİFRELERİ!.. Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 6:54 pm

kime ne yaaaa...allah allah

USTA GAZETECİ BİLAL ÖZCAN'DAN SERDAR ORTAÇ'IN ŞİFRELERİ!..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serdar Ortaç'ın şifreleri
» Serdar Ortaçın ödülleri
» SERDAR ORTAÇIN EP'leri
» Serdar Ortaçın sevgilisiii....
» SERDAR ORTAÇIN konserinde Orhan Gencebay