KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

EROL KÖSE'NİN SON BOMBARDIMANI!

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

EROL KÖSE'NİN SON BOMBARDIMANI! Empty
MesajKonu: EROL KÖSE'NİN SON BOMBARDIMANI!   EROL KÖSE'NİN SON BOMBARDIMANI! Icon_minitimeÇarş. Ekim 12, 2011 5:57 am

Dün gece Gecce.com’un düzenlediği ödül törenine katılan Erol Köse Star Tv Süper Starlife Ekibi tarafından görüntülendi. Ayakligazete.com’un haberine göre, Erol Köse geceye gelir gelmez medya mensuplarına ‘’Geldi mi bombalayacaklarım’’ diyerek geceye sert bir giriş yaptı. Ünlü yapımcı Erol Köse ‘’ Arkadaşlar incelemeler yapmaya geldim bu gece çok büyük bombalar patlatacağım’’dedi.

ETNOGRAFYA MÜZESİNDEN GELEN AJDA!

Ünlü müzik yapımcısı Erol Köse yaptığı açıklamalarla gündemi sarsmaya devam ediyor. Muhabirimizin ‘’Birazdan Ajda Pekkan gelecek.’’ Söylemine Erol Köse ‘’Müzeden mi? Etnografya müzesinden Ajda Hanım gelecekmiş’’ diyerek ilk bombasını patlattı. Erol Köse ‘’ Sizi demek içeri almıyorlar ama sabredin ben incelemelere başlayıp bütün bombaları tek tek patlatacağım’’ dedi.

‘’ SERDARCIM İYİCE YUMUŞATICI KULLANMAYA BAŞLADIN!’’

Erol Köse gene açtı ağzını yumdu gözünü. Serdar Ortaç için büyük gaflar yapan ünlü müzik yapımcısı, ‘’Serdar’a da söyledim, Serdarcım sen bu aralar iyice yumuşatıcı kullanmaya başladın! dedim. O da bana, olur mu abi yanımda 20 tane kızla geziyorum dedi. Bende dedim ki bunların hepsi görüntü mü? Yoksa sende Mali gibi, Kuşum Aydın gibi, Fatih Ürek gibi o kabileye mi katıldın? dedim. Yok, ağabeycim olur mu öyle şey dedi. Ama biraz abartı geliyor bana İngilizcede bir laf vardır. Over act! Over act, fazla abartılı demektir yani birde İngilizcede bir laf daha vardır, to good to be true yani gerçek olamayacak kadar iyi, şimdi Serdar Ortaçta söyle bir tanede değil 20 taneyle birlikte ama şimdi onu da incelettiriyorum bakalım o kızlar ileride iniyorlar mı? Yoksa eve kadar gidiyorlar mı?’’ dedi.

KIZLARIN HEPSİ DÜMEN!

Erol Köse son dönemlerde oldukça çarpıcı açıklamalar yaparak ünlülerin gün yüzüne çıkmamış sırları açıklamaya devam ediyor. Serdar Ortaç için yanındaki kızların hepsinin ajanstan alınma olduğunu dile getirdi. Erol Köse şöyle konuştu; ‘’ Serdar’ın yanındaki kızların hepsi ajans ve dümen kimseyi kandırmasın.’’

DURUN! MUSTAFA’YIDA BOMBALIYACAĞIM!

Geçtiğimiz yıllarda Tarkan ve Mustafa Sandal rekabetini hatırlatan yapımcı Erol Köse, Mustafa Sandal’ı yerden yere vuracak açıklamalar yaptı. Ünlü yapımcı Erol Köse şöyle konuştu; ‘’O Ses yarışmasında dut yemiş bülbül gibi ezik figürasyona dönüştü orada! Resmen yıkıldım, ben ki Mustafa Sandal’a milyonlar sattırmış bir prodüktör olarak baktım şöyle uzaktan, vay be! dedim sen oraya jüri olacaksın, Murat Boz bile daha süperdi.’’

HADİSE’DEN ÖZÜR DİLİYORUM!

Erol Köse tek tek bütün bombalarını patlatmaya devam ederken Hadise’yi de unutmadı. Köse’’ Bugün Hadise’den özür diliyorum! Ablasını görmemiştim. Ablasını görünce Hadise’nin ne kadar zayıf olduğunu anladım. Kızda haklı tabi bir kendisine bakıyor bir ablasına bakıyor kendisini zayıf zannediyor. Neden kendisini yıllarca zayıf zannettiğini bugün anladım’’ dedi.

FILL IN THE BLANKS BOŞLUKLARI DOLDURUN!

Geçtiğimiz günlerde Twitter adresinden ‘’Fil’’ yazdığı Hadise için, ‘’fill in the blanks boşlukları dolduralım’’ şeklinde konuştu

EROL KÖSE'NİN SON BOMBARDIMANI!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erol Köse'den ilginç benzetmeler
» Serdar Ortaç, Erol Köse'nin ajanstan kızlar dediği kızlara ile İstinyePark'ta saat hediye etti!