KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

FLAŞ!.. KIBRIS'TA SAHNE ALAN ÜNLÜ ŞARKICI SERDAR ORTAÇ'TAN, HERKESİ ŞAŞIRTACAK İTİRAF!.. "HERKES YÜZLERCE KIZ ARKADAŞIM OLDUĞUNU SANIYOR AMA BEN TÜM HAYATIM BOYUNCA TOPU TOPU ÜÇ KEZ SEVDİM." AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN!..

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

FLAŞ!.. KIBRIS'TA SAHNE ALAN ÜNLÜ ŞARKICI SERDAR ORTAÇ'TAN, HERKESİ ŞAŞIRTACAK İTİRAF!.. "HERKES YÜZLERCE KIZ ARKADAŞIM OLDUĞUNU SANIYOR AMA BEN TÜM HAYATIM BOYUNCA TOPU TOPU ÜÇ KEZ SEVDİM." AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN!.. Empty
MesajKonu: FLAŞ!.. KIBRIS'TA SAHNE ALAN ÜNLÜ ŞARKICI SERDAR ORTAÇ'TAN, HERKESİ ŞAŞIRTACAK İTİRAF!.. "HERKES YÜZLERCE KIZ ARKADAŞIM OLDUĞUNU SANIYOR AMA BEN TÜM HAYATIM BOYUNCA TOPU TOPU ÜÇ KEZ SEVDİM." AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN!..   FLAŞ!.. KIBRIS'TA SAHNE ALAN ÜNLÜ ŞARKICI SERDAR ORTAÇ'TAN, HERKESİ ŞAŞIRTACAK İTİRAF!.. "HERKES YÜZLERCE KIZ ARKADAŞIM OLDUĞUNU SANIYOR AMA BEN TÜM HAYATIM BOYUNCA TOPU TOPU ÜÇ KEZ SEVDİM." AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2012 12:00 am

KKTC'de Cratos Premium Hotel'de gerçekleştirdiği her konserini tıklım tıklım dolduran ve hayranlarına unutulmayacak müzik ziyafeti sunan popçu Serdar Ortaç, 19 Mayıs'ta da geleneği bozmadı.

Serdar Ortaç, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nda Kıbrıs Cratos Premium'da sahneye çıktı.

SEKSİ DANSLAR SERGİLEDİLER

Serdar Ortaç, ilk albümünden son albümüne kadar akıllarda kalan tüm parçalarını izleyenlerle hep bir ağızdan söyledi. Sanatçının yaklaşık 2.5 saat süren performansında Ortaç'ın dans ekibi ile konser adeta görsel şölene döndü. Her konserinde Ortaç'a sahne performansında eşlik eden dansçılar da kostümleri ve güzellikleri ile yürek hoplattı. Ortaç'ın dansçıları ile yaptığı seksi danslar ise dikkat çekti.

Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü popçu Ortaç, yeni albümünün 15 Haziran'da vitrinlerdeki yerini bulacağını söyledi. Serdar Ortaç, aylardır stüdyoya kapandığı için hiçbir sanatçının yeni albümünü dinleyemediğini söyledi.

'ÜÇ KEZ SEVDİM'

Ünlü sanatçı sahneye çıktığında ise her zamanki gibi hala bekar olmaktan yakınmayı da ihmal etmedi: "Herkes yüzlerce kız arkadaşım olduğunu sanıyor ama ben tüm hayatım boyunca topu topu üç kez sevdim." Seslendirdiği aşk şarkılarında da hala bekar olmasından yakınan sanatçı, hareketli parçalarında da bitmek bilmeyen enerjisi ile izleyenleri de bir dakika olsun yerinde oturtmadı.

http://www.ucankus.com/detay/86822/flas-kibrista-sahne-alan-unlu-sarkici-serdar-ortactan-herkesi-sasirtacak-itiraf-herkes-yuzlerce

FLAŞ!.. KIBRIS'TA SAHNE ALAN ÜNLÜ ŞARKICI SERDAR ORTAÇ'TAN, HERKESİ ŞAŞIRTACAK İTİRAF!.. "HERKES YÜZLERCE KIZ ARKADAŞIM OLDUĞUNU SANIYOR AMA BEN TÜM HAYATIM BOYUNCA TOPU TOPU ÜÇ KEZ SEVDİM." AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN!..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FLAŞ!.. ADI SÜREKLİ KUMARLA ANILAN SERDAR ORTAÇ’TAN ÖRNEK DAVRANIŞ!.. ÜNLÜ ŞARKICI, ZOR DURUMDA OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİ TEYZESİNİN YANINA YARDIM İÇİN KARDEŞİNİ YOLLADI!.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..
» FLAŞ! ÜNLÜ ŞARKICI SERDAR ORTAÇ EVLENİYOR MU? DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!
» FLAŞ!.. SERDAR ORTAÇ’IN KUMARDA KAZANDIĞI 1 MİLYON 200 BİN DOLAR BAŞINA DERT OLDU!.. ÜNLÜ ŞARKICI KAZANDIĞI PARANIN TAMAMININ BORÇLARINA GİTTİĞİNİ SÖYLEDİ ANCAK İLERLEYEN GÜNLERDE KAPISI VERGİ MEMURLARI TARAFINDAN ÇALINABİLİR!.. AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN!.
» FLAŞ!.. ÜNLÜ ŞARKICI EBRU GÜNDEŞ YÜZBİNLERCE EURO’LUK OTOMOBİLLE BAŞLAYIP MİLYONLARCA DOLARLIK YALIYA KADAR VARAN HEDİYE HABERLERİNE SONUNDA ESPRİLİ BİR ÜSLUPLA YANIT VERDİ!.. AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN!..
» FLAŞ!.. VİDEO HABER!.. SERDAR ORTAÇ YENİ SEVGİLİSİYLE GÖRÜNTÜLENDİ!.. ÜNLÜ ŞARKICI ESKİ SEVGİLİSİ ASTA'YI TAMAMEN UNUTTUĞUNU SÖYLEDİ!.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..