KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

FANLARINDAN SERDAR ORTAÇ'A MORAL YAZISI!

YazarMesaj
SERDAR ORTAÇ FANI
ADMİN SORFAN
ADMİN SORFAN
SERDAR ORTAÇ FANI

FANLARINDAN SERDAR ORTAÇ'A MORAL YAZISI! Empty
MesajKonu: FANLARINDAN SERDAR ORTAÇ'A MORAL YAZISI!   FANLARINDAN SERDAR ORTAÇ'A MORAL YAZISI! Icon_minitimePerş. Eyl. 05, 2013 7:03 pm

FANLARINDAN SERDAR ORTAÇ'A MORAL YAZISI

ISTE SERDARIZMCILERIN; SERDAR ORTAÇ FANLARININ ORTAÇ'A YAZDIGI O YAZI;

SENI SEVEN MILYONLARIN DILINDEN;

Bir seyler var bu sabah dogan günesin canini sikan, Isinmiyor benlikler, keyfi yok belli, sarisina kara karismis. Canida sikkin...

Biri var, cani sikkin oldugu zaman, keyifsiz oldugu her an günes misali her yürekte hissedilen.. Mutluluguyla mutlu olunan bir yürek var Adina SERDAR ORTAÇ dedigimiz...

Bizler Serdar Ortaç sevenler olarak hayatimizin en mutlu günlerini yasiyoruz bugünlerde. Nedeni ise bilindigi üzere KARA KEDI Albümü ve Sayin Ortaç'in Basarilaridir.

Ona hissettiklerimiz öyle tarifsiz ki; Bir anne bebegini seviyor böylesine masum duyguyla, Bir doktor ölümcül hastasini son anda hayata döndürüyor, Ölümden dönen hastalarinin sevincini yasiyor yakinlari, Birbirlerini sonsuz seven iki yürek kavusuyor.. Yer yüzünde en büyük mutluluklar bu sebeplerle yasanirken, bizlerin böylesine büyük bir mutlulugu tatmasi için sadece Onu düsünmek, onu dinlemek ve onun iyi oldugunu bilmek yetiyor.... Çikarsiz, sebepsiz ,nedensiz Seviyoruz ...

Dile gelmiyor kelimeler, en çokta o güldügü zaman Mutlu oluyor yürekler... Ona söyleyecek o kadar çok söz varki, hepsi dügümleniyor bogazda.. En önemli olani söylüyoruz, Zaman ve sartlar ne olursa olsun seni sevmekten, seni dinlemekten ve yüreginin yanibasinda olmaktan hiçbir zaman Vazgeçmeyecegiz....

Mutlulugun bizde oldugu bu günlerde yasatilan bazi talihsiz olaylarla, Mutlulugumuza ve Gülen gözlere gölge düsürülmek istenmis, yalniz basarilamamistir. Olaylar bizim sevgimizi daha da körüklemistir. Böyle günlerde daha da sikica baglandik ona olan sevgimize. Onu seven milyonlarla El ele gönül gönüle atlattik..

Sevdikçe doyamadik, doyamadikça sevdik. Hasretle bekledik emeginden olan tek bir sözü, Sesini özledik, Caninin yandigini hissettigimiz zamanlarda canimiz yandi. Yeri geldi sabaha kadar yas döktü ona hayran gözler. Ama asla onu sevmekten vazgeçmeyi düsünmedi kalpler.

Dogru bildiklerimizden sasmadik hiçbir zaman, "Günes Balçikla Sivanmaz" bu da dogruluguna inandigimiz en güzel seydir.

Yasadigimiz dünya bir çok güzellikleri barindiyor içersinde kötü olan tek sey ise, Basarili Insanlarin Basarisi çekilmiyor, bütün kötülüklerde bu noktada basliyor.

Kabullenilmeyen gerçekler var; Serdar Ortaç ülkesine her zaman en güzelini katmaya çalismistir ve katmistirdirda. Serdar Ortaç yasadigi topraklar üzerindeki insanlar için, her zaman güzel seyler sunmustur, bu tartisilmazdir !

Yaptigin her iste, söyledigin her sözde, iyi gününde ve kötü gününde arkanda olan milyonlarin varligini asla Unutma SERDAR ORTAÇ.

Seni sevmek çok güzel ve bizler her zaman Seni sevecegiz. Seninle birlikte MIKROP'lari POSET'e atip yok edegiz.

SENI SEVEN MILYONLARIN DILINDEN; Serdar Ortaç Fan Club

http://gecce.com/haberler/diger/fanlarindan-serdar-ortaca-moral-yazisi-133165.html
https://serdarortacfan.azerbaijaniforum.com
SERDAR ORTAÇ FANI
ADMİN SORFAN
ADMİN SORFAN
SERDAR ORTAÇ FANI

FANLARINDAN SERDAR ORTAÇ'A MORAL YAZISI! Empty
MesajKonu: Geri: FANLARINDAN SERDAR ORTAÇ'A MORAL YAZISI!   FANLARINDAN SERDAR ORTAÇ'A MORAL YAZISI! Icon_minitimePerş. Eyl. 05, 2013 7:11 pm

Saygıdeğer üyelerim aslında haber 2010 tarihli ama,çok güzel olduğu için paylaşıp,hatırlamamızı istedim.Gerçekten çooooooooook güzel sözler,ben de canım Serdar Ortaç abimi çooooooooooooooooook seviyorum,ona Sevgim ve Saygım Sonsuz.O güzel insanın bir kerecik bile olsa konserine gelebilseydim,seninle konuşa bilseydim ne güzel olur du.Ama senin mutluluğun bile bana yeter canım abim.İnşallah Allah sizi görüp,konuşmayı da bana nasip eder,Amin!Sizi çoooooooooook seviyorum birtanecik abim,İnşallah Chloe ablacığımla evlenip,çocuk sahibi olup,çoooooooooook mutlu olrsunuz,Amin.Sizi çoooooooooook seviyorum birtanem,canımmmmmmmm abimmmmmm SERDAR ORTAÇ.
https://serdarortacfan.azerbaijaniforum.com

FANLARINDAN SERDAR ORTAÇ'A MORAL YAZISI!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» oylarımız serdar ortaca
» hadi serdar ortaca oylarimizi verelim
» HADİ ARKADAŞLAR OYUMUZ SERDAR ORTAÇA!!!!!!
» HADİ ARKADAŞLAR OYUMUZ SERDAR ORTAÇA!!!!!!
» KENAN ERÇETİNGÖZ YAZDI..Kenan Erçetingöz, 'Serdar Ortaç ve kızları' başlıklı bir yazı kaleme aldı. İşte Erçetingöz'ün o yazısı;