KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

NİHAYET İSTEDİĞİ OLUYOR! (GALERİ)

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

NİHAYET İSTEDİĞİ OLUYOR! (GALERİ) Empty
270311
MesajNİHAYET İSTEDİĞİ OLUYOR! (GALERİ)

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, uğradığı silahlı saldırıda yaralanan sanatçı İbrahim Tatlıses'i, tedavisinin sürdüğü hastanede 20 dakikada ziyaret etti.

Bu arada Tatlıses'in hastane odasındaki ilk fotoğrafları da yayınlandı. Fotoğraflarda Tatlıses, Başbakan Erdoğan'la tokalaşırken görülüyor.Tatlıses'in milletvekilliği aday adaylığına ilişkin belgeler ise Başbakanlık Çalışma Ofisi'ne götürüldü.

Erdoğan, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanlığından çıktıktan sonra, Tatlıses'in tedavi gördüğü Acıbadem Maslak Hastanesine geldi. Başbakan Erdoğan'ı, hastaneye gelişinde başhekim Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu ile beyin ve sinir cerrahı Prof. Dr. İlhan Elmacı karşıladı.

Başbakan Erdoğan ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da hastaneye geldi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralanan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’i tedavi gördüğü Acıbadem Maslak Hastanesi’nde ziyaret etti.

"BEN, HAFIZASINI GAYET İYİ GÖRDÜM"

Erdoğan yaklaşık 20 dakika hastanede kaldı. Ziyaret sonrası Erdoğan basın mensuplarının sorularını yanıtladı. "İbrahim beyi, doğrusu çok çok iyi gördüm. İyi bir muhabbetimiz oldu. Yarın Adana’ya gideceğimi söyleyince Adana konuşmamı da istedi" diyen Erdoğan, "Bugün de zaten bulunduğu yoğun bakımdan bir üst odaya geçecek. Bu da tabii doktorlarımızın, daha iyiye gittiği tespitiyle yukarıdaki odaya çıkarmaları anlamına geliyor. Dolayısıyla, öyle zannediyorum ki çok kısa bir süre içerisinde de her halde fizyoterapi tedavileri de netice verecek. Zaten sağ tarafında herhangi bir şey yok. Birazcık solda var. Bunu da aşacağı kanaatindeyim. Yani konuşmasında, şunda, bunda filan herhangi bir şey yok. Ben, hafızasını gayet iyi gördüm" dedi.

"BEN ŞİMDİ MÜRACAATINI ALDIM"

Erdoğan, gazetecilerin "Neler konuştunuz?" sorusu üzerine, "İşte diyorum ya aramızdaki muhabbeti..." diye yanıtladı. Başbakan Erdoğan, "İbrahim Tatlıses’in Ak Parti’den aday gösterecek misiniz?" sorusunu da "Ben şimdi müracaatını aldım" diye yanıtladı.

Başbakan Erdoğan'ı hastaneden, İbrahim Tatlıses'in büyük oğlu Ahmet Tatlı ile küçük oğlu İbrahim Tatlıses elini öperek uğurladı.

"YARGI KARARINI VERECEK TABİİ"

Erdoğan, bir gazetecinin "Ahmet Şık’la ilgili... Basılmayan kitaba ilişkin çok eleştiri aldı" demesi üzerine, "Bunlar benim konum değil. Bunların tamamı yargının konusudur. Yargı bu süreci, devam ettirdikleri sorgulama süreci içerisinde, biliyorsunuz ellerindeki bulgular, belgeler sebebiyle devamlı ne çıkıyorsa bunun üzerine üzerine gidiyorlar. Bunlar, durup dururken olan şeyler değil. Demek ki her araştırma yeni bir araştırmayı, yeni müdahaleyi herhalde getiriyor ve yargı da buna göre adımlarını atıyor. Yani bunun yürütme olarak bizlerle ilgili bir yanı yok. Bunları biz çıkarmıyoruz, bunları yargı çıkarıyor ve lütfen, yani bu konuda da olayı bu şekilde değerlendirmekte fayda var. Yani ’Neler oluyormuş bu ülkede’, bu soruyu bir de kendimize herhalde soracak olursak çok daha isabetli olur diye düşünüyorum" diye konuştu.

Başbakan Erdoğan, bir gazetecinin "Hukuk açısından değerlendirecek olursanız, henüz basılmamış bir kitabı..." demesi üzerine de "Yargı kararını verecek tabii" ifadesini kullandı.

"YANİ PARİS, ARTIK DEVRE DIŞI KALMAYA BAŞLADI"

Başbakan Erdoğan, Libya ile ilgili gelişmelere ilişkin sorulara da yanıt verdi. Erdoğan, NATO’nun görevi devralmaya başladığını belirtti Erdoğan, "Yani Paris, artık devre dışı kalmaya başladı. Ben Paris’in devre dışı kalmasını özellikle Libya’daki bu süreç için çok olumlu görüyorum" dedi.

"TÜRKİYE OLARAK HASSASİYETLERİMİZİ KORUYACAĞIZ"

Erdoğan, "Çünkü bizim arzumuz şuydu: NATO buna tek başına müdahil olmasın, yanına Arap Ligi’ni alsın, Afrika Birliği’ni de alsın. Müşterek olarak bunu yapalım. Çünkü Afganistan’da bu yanlış görüldü, Irak’ta değişik bir şekilde bu yanlış görüldü. Aynı yanlış Libya’da yaşanmasın istedik. Bu NATO’da da kabul gördü. Şu anda 1970 ve 1973 sayılı kararla ilgili olarak atılan bu adımlar, bu hassasiyetler göz önünde bulundurularak yapılıyor. Biz bu gece de yine Libya Başbakanı ile 02.00-02.30’a kadar sürekli telefonlarla görüşmeler yaptık. Özellikle insani yardım konusunda neler yapabileceğimizi, Dışişleri Bakanım Ahmet Bey de sürekli burada telefon diplomasisini sürdürdü. Bununla birlikte de insani yardım konusunda Türkiye olarak hassasiyetlerimizi koruyacağız. Bu konudaLibya’yı kendi başına bırakmayacağız. Libya’nın birliğini, bütünlüğünü esas alan tavrımızı sonuna kadar sürdüreceğiz" diye konuştu,

"ŞU ANDA ÇOK FARKLI YERLERDE OLABİLİR"

Erdoğan, Kaddafi ile operasyon sonrasında görüşmediğini belirterek , NATO komuta merkezinin İzmir’de olup olmayacağına ilişkin soruya karşılık da "Şu anda çok farklı yerlerde olabilir. Böyle bir kesinleşen bir bilgi bana ulaşmış değil" diye cevap verdi.

BELGELER BAŞBAKAN'DA

Bu arada İbrahim Tatlıses’in akrabası Abdullah Tatlı'nın Tatlıses'in milletvekilliği aday adaylığına ilişkin başvuru formunu Başbakanlık çalışma Ofisi’ne götürdüğü öğrenildi
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

NİHAYET İSTEDİĞİ OLUYOR! (GALERİ) :: Yorum

Yorum yok.

NİHAYET İSTEDİĞİ OLUYOR! (GALERİ)

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» 5.İstediği Gibi
» İBRAHİM TATLISES'İN VURULDUĞU ARAÇ -GALERİ-
» TATLISES'İN DAHA ÖNCE HİÇ GÖRÜLMEMİŞ FOTOĞRAFLARI! GALERİ!
» NİHAYET NİŞANLANABİLDİLER!.. BİR KÜS BİR BARIŞIK İLİŞKİ YAŞAYAN ECE ERKEN İLE DAVUT GÜLOĞLU ÇİFTİ, DAHA ÖNCE DUYURDUKLARI 11 TEMMUZ’DAKİ NİŞAN TÖRENLERİNİ GECİKMELİ OLARAK ÖNCEKİ AKŞAM YAPTI…
» GEÇEN YIL HAYATINI REZA ZARRAB İLE BİRLEŞTİREN EBRU GÜNDEŞ “ANNE” Mİ OLUYOR?