KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

HANGİ ÜNLÜ OYUNCUNUN KIZI DARP EDİLDİ?

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

HANGİ ÜNLÜ OYUNCUNUN KIZI DARP EDİLDİ? Empty
270411
MesajHANGİ ÜNLÜ OYUNCUNUN KIZI DARP EDİLDİ?

Ünlü oyuncu Ahu Tuğba Star Tv Süper Starlif ekibi tarafından Etiler Karakolu'ndan çıkarken görüntülendi. Ayakligazete.com'un haberine göre, sinema oyuncusu Ahu Tuğba'nın kızı Ahu Anjelik Alojtonj, erkek arkadaşı ve ailesi tarafından darp edildiği öne sürüldü.

Sarıyer Bağlar semtine erkek arkadaşının evine giden Ahu Tuğba'nın 18 yaşındaki kızı Ahu Anjelik Alojtonj'un çıkan tartışma sonucu erkek arkadaşı ve erkek arkadaşının ailesi tarafından darp edildiğini iddia eden Ahu Tuğba gece boyunca sitem etti.

Sol gözünün altında morarma ve çizik olan Ahu Anjelik Alojtonj eve gelince annesi Ahu Tuğba'ya olanları anlattı. Ahu Tuğba kızını hemen İstinye Devlet Hastanesi'ne götürdü.

Alojtonj burada yapılan ilk müdahalenin ardından beyin travması şüphesiyle Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Çekilen tomografi sonuçlarına göre herhangi bir bulguya rastlanmadı. Ahu Tuğba ve kızı daha sonra hastaneden ayrıldı. Ahu Anjelik Alojtonj'un polis merkezine giderek ifade vereceği öğrenildi.

BİZE BİR ŞEY OLURSA SORUMLUSU...

Darp olayına tepki gösteren sinema sanatçısı Ahu Tuğba "Kızımı darp eden aileye Türkiye'de kimse bir şey yapamazmış, polis onların ne evine girebilirmiş ne de polis alabilirmiş. Çocuğum ve ben ölümle tehdit ediliyoruz. Eve geldiğinde yüzü gözü morluk içindeydi. Bizi neden öldürmek istediklerini bilemiyorum ancak kızım Amerika'da doğduğu için kızımla evlenip ondan yararlanmak istediler. Kızım ve bana bir şey olursa sorumlusu onlardır. Akdağ ailesi kızıma bunu yaptı. Sonay Akdağ 20-30 kişiyle kızımı bu hale getirdi. Burası Türkiye ve burası İstanbul. Çocuğumu bir yerlerden paramparça toplamak istemiyorum. Yeni moda çıkarttılar herhalde." diyerek İstinye Karakolu'nun yolunu tuttu.

"O...PU" DEDİLER, SONRA DARP ETTİLER!

Ahu Tuğba'nın iddiasına göre, kızı Ahu Anjelik Alojtonj için "O...pu" diyerek bir arkadaşına mesajlar atan aileye hesap sormak için evlerine giden Ahu Anjelik Alojtonj "Ne demek istiyorsunuz?" diye sorduğunda üstüne 20-30 kişinin yürüdüğünü ve darp ettiklerini belirtti.

ÖLÜMLE TEHDİT ETMİŞLER!

Kızı Ahu Anjelik'in o anda 155 Polis'i bile aramayı akıl edemediğini ve eve geldiğinde "Sus anne" dediğini açıkladı. Kızını da tehdit ettiklerini ve polise giderlerse ikisini de öldüreceklerini dile getirmiş. Ahu Tuğba hiçbir şeyden korkmadığını ve kızına bunu yapanların Amerikan vatandaşlığını almak için kızından yararlanmak istediklerini belirtti. Kızının erkek arkadaşının daha öncede kolunu kestiğini ancak askere gideceği için şikayetçi olmadıklarını belirten Ahu Tuğba "Biz o durumda bile analarını düşünüyoruz çocukların" diyerek iyi niyetini gözler önüne serdi.
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

HANGİ ÜNLÜ OYUNCUNUN KIZI DARP EDİLDİ? :: Yorum

Yorum yok.

HANGİ ÜNLÜ OYUNCUNUN KIZI DARP EDİLDİ?

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» ŞOK! HANGİ ÜNLÜ ÇİFT BOŞANIYOR?
» HANGİ ÜNLÜ SANATÇI BORNOZLA GÖRÜNTÜLENDİ?
» HANGİ ÜNLÜ ÇİFT YAKIN BİR ZAMANDA EVLENECEKLERİNİ AÇIKLADI?
» “MELİSA ÇOK ÇOK İYİ!.." ÜNLÜ OYUNCU CEYDA DÜVENCİ, KIZI MELİSA'NIN RAHATSIZLIĞININ ARDINDAN 4 AY SONRA EŞİYLE İLK KEZ DIŞARI ÇIKTIĞINI SÖYLEDİ!..
» DİKKAT!.. EBRU GÜNDEŞ’TEN MESAJ VAR!.. BU SABAH KIZI ALARA’YI DÜNYAYA GETİREN ÜNLÜ ŞARKICI, DOĞUM HABERİNİ HAYRANLARIYLA PAYLAŞTI!.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..