KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

AKALIN'DAN BOMBA GİBİ AÇIKLAMALAR!

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

AKALIN'DAN BOMBA GİBİ AÇIKLAMALAR! Empty
140511
MesajAKALIN'DAN BOMBA GİBİ AÇIKLAMALAR!

Son yıllarda her yaz başında çıkardığı albümlerle, sıcak günlerin en çok dinlenen şarkılarına imza atan popçu Demet Akalın, 2011 yazını da es geçmedi: Bensiz bir yaz düşünmek mümkün mü? Bende 'her yerde olmalıyım' tribi var, inşallah bu yaz da öyle olacak!

Bu yazın, yeni bir Demet Akalın şarkısı dinlemeden geçeceğini sanıyorsanız, yanılıyorsunuz! Hiçbir yazı es geçmeyen Akalın, önümüzdeki aylar için de 'Aşk' adında bir albüm çıkardı. Her zamanki iddiasını koruyan ünlü şarkıcı, yine tek rakibinin kendisi olduğunu söylüyor...

Yine yaza özel bir albüm yaptınız. "Bu yazı da kaçırmayayım" mı dediniz?
Bensiz bir yaz düşünmek mümkün mü? Bu albümü yüksek talepten dolayı çıkartmak zorunda kaldık. Ama iyi de oldu. Bende 'her yerde olmalıyım' tribi var ya, inşallah bu yaz da böyle olacak. Aslında Eylül gibi çıkarmayı düşündüğüm yeni bir albüme girmiştim, şarkılarımı topluyordum.

PSİKOPATLIĞA DEVAM!
Bu yaz en çok ses getiren şarkınız hangisi olacak sizce?
Bence hepsi patlayacak! Ben şarkılarımı hepsi hit olsun diye albüme koyuyorum. Zaten zamanla da hepsi birbirinin önüne geçiyor. Şarkılarımı yarıştırmak çok hoşuma gidiyor. Bütün şarkılarım da birbiriyle yarışıyor.

Şarkı seçerken, konsere hazırlanırken çok titizlendiğinizi biliyorum. Bu titizlik devam ediyor mu, yoksa biraz rahatladınız mı?
Rahatlama yok aslında ama biraz üstümden yük kalktı diyebilirim. Çünkü her şeyi düşünmekten bir süre sonra kafa boşa dönüyor! Sağ olsun Önder de (Bekensir), ekibim de biraz üstümden yükü alıyor. Gerçi yine aynı titizlik ve psikopatlıkla devam ediyorum...

Siz de biraz 'kontrol delisi' olma durumu var galiba...
Var ve hiç bırakacak gibi de değilim. Bırakmayayım da zaten. Onu bıraktığın zaman işin sihri, büyüsü bozulacak gibi geliyor bana.

Çok sık albüm yapıyorsunuz, ara vermeyi sevmiyor musunuz?
Ben istesem de insanlar bırakmıyor ki! Tabii bu benle de alakalı bir şey... Çünkü bu yaz da her yerde benim şarkılarım çalmazsa tırnaklarımı yer, otururum. O hırs bende hiçbir zaman bitmiyor. Bütün gittiğim gece kulüplerinde şarkılarım çalınsın, herkesin dilinde olsun, statlarda bile söylensin istiyorum.

Hırs mı bu?
Benim hırsım kendimle, yoksa kimsenin üstüne basıp bir şeyler yapmak gibi bir hırsım yok.

Sürekli kendini aşma hırsı, sizi yıpratmıyor mu?
Hiç yıpratmıyor. Tam yorulduğunuzu hissettiğiniz an, mutlu olacağınız başka bir şey çıkıyor. İki-üç gündür mesela F1'in açılışında İstiklal Marşı'nı söyleyerek attığım tokatla mutlu oluyorum. Herkes "Çok güzel okumuşsun" diyor. Ekşi Sözlük'te bile bir sürü güzel yorumlar yapmışlar; düşünün!

İstiklal Marşı'nı insanlar çekinirler okumaya, çok zordur. Siz çekinmediniz mi?
Çekindim tabii! Ama çok güzel oldu, amatör ve dümdüz, okul çocuğu formatında okudum. Senelerce İstiklal Marşı'nı okumanın şevkiyle güzel oldu.

Fotoşopa karşı olduğunuza dair haberler çıktı. Neden?
Ben fotoşopa değil, insanların olduğundan daha farklı görünmesine karşıyım. Zamanında ben de çok fotoşop yaptırdım ama hiçbir zaman vücudumla oynanmadı, hiç kas yaptırmadım mesela. Ama son zamanlarda bu işin cılkı çıktı. Fotoşoplu fotoğraflarını dağıtıyorsun, iki gün sonra basının karşısına facia olarak çıkıyorsun. Nihat (Odabaşı) da zaten fotoğraflarımı çekerken, "Çok fazla ellemeyeceğim" dedi. Farkındaysan fotoğraflarda yağlı bir surat ve benim hiçbir zaman hazzetmediğim az makyajla görünüyorum. Hiç alışkın olmadığım bir Demet Akalın fotoğraftaki!

YAĞLI VE AZ MAKYAJLI
Nihat Bey mi kandırdı sizi?
Kesinlikle! Ama işin güzel çıkacağına emin olmasam ben de kendimi o kadar teslim etmem. Benimle bütünleşen elbiseler, ayakkabılar, küpeler, hiçbir şey yok fotoğraflarda. Bir aksesuvar kullan kardeşim, yok! Kıyafete de Nihat karar verdi.

Sizin gibi her şeyiyle bizzat ilgilenen biri nasıl kendini bu kadar teslim edebildi?
Kocalarıma bile teslim olmadım o kadar! Nihat beni baştan yaratmadı tabii ama olduğumdan daha sade ama yine seksi bir Demet Akalın çıkardı ortaya.

Daha doğal bir Demet Akalın hoşunuza gitti mi?
Güzel de o kadar yağlı kafayla dolaşamam ben! Çekim boyunca saçlarım hep yağlıydı. Çünkü Nihat'ın gözünde Demet Akalın Çeşme'yi, Bodrum'u hatırlatıyor. "Bu kadın Çeşme olmalı" diye diye daha bronz, daha sade bir konsept çizdi.

ÖNDER'İN VERDİĞİ HUZUR BENİM İÇİN VAZGEÇİLMEZ!
İnsanlar, Önder Bey'le ilişkinizin yılan hikayesine döndüğünü düşünüyor...
Haklılar. Biz deli dolu, birbirinden vazgeçemeyen bir çiftiz. Birbirimize olan sevgimiz de kaybolmuyor, kaybetmek istesek de kaybetmiyoruz. Evlenecek misin dersen, kısa ve öz söyleyeyim; hayır, evlenmeyeceğiz, böyle mutluyuz. Çocuk düşünmüyoruz. Önder'le ilgili bundan başka anlatabileceğim bir şey yok.

Önder Bey'i bu kadar vazgeçilmez kılan ne?
Huzuru. Başka bir şeyi yok. Adamın bir numarası yok ki! Bu aralar telefonu yıkılıyor, kızlar sürekli arayıp duruyor ama bir numarası yok adamın, sadece huzur.

Kızlar da "Demet Akalın vazgeçemiyorsa bir şey var" diyorlar herhalde!
Önder'i bin tane kadının içine soksam, aklım kalmaz. Ya da o benim hiçbir kıyafetime karışmaz ama ben nezaketen ona sorarım "Yakıştı mı, yakışmadı mı?" diye. Tamamen huzurla alakalı bir şey bu. Ben huzurlu olduğum zaman daha mutlu, daha verimli oluyorum.

Peki onun için sizi vazgeçilmez kılan ne?
Deliliğim herhalde. Ben ona hep söylüyorum, "Normal bir kızla devam etseydin" diyorum. O da "Bazen gerçekten çekilmez oluyorsun" diyor.

BANA BOŞUNA 'POPUN KRALİÇESİ' DEMEDİLER
Yavaş yavaş rakiplerinizin de yaz için hazırladıkları albümleri çıkacak...
Onların derdi! Ben kendimle yarışırken hiç öyle bir dertte değilim.

Millet ne yapar demiyor musunuz?
Merak bile etmiyorum.

Bu kadar özgüven güzel bir şey olsa gerek.
O başarıyla alakalı. Bu kadın bir şey biliyor ki bu kadar senedir hep bir numarada. 'Popun kraliçesi' lakabını ben kendim takmadım ki, insanlar verdi bana bunu. Ben her zaman birinciliğe oynarım ama "Birinciyim" demem. Çünkü insanlar bana "Birincisin" der.

FERDİ TAYFUR'UN ŞARKISINI SÖYLEDİM
Çıkış şarkınız 'Aşk', klasik bir Demet Akalın çıkış şarkısı, değil mi?
Evet, öyle... Ceyhun Çelik imzası taşıyor. 'Sabıka' diye bir şarkımız var, o da Ceyhun'a ait. İki tane eski şarkı var; 'Deliyim Ben' ve Ferdi Tayfur'un şarkısı 'Ben de Özledim Ben de'. Aslında Gökhan Özen'in verdiği çok güzel bir slow şarkı var elimde, onunla çıkayım istedim ama ekibim Kurban Bayramı'ndan sonra çıkaracağım albüme koymamı istedi o şarkıyı. Hatta o albümün çıkış parçası olacak.

BİR AKSESUVAR BİLE YOK!
Önümüzdeki günlerde çıkacak olan albümünün fotoğrafları için Nihat Odabaşı'nın objektifine poz veren Demet Akalın: "Benimle bütünleşen elbiseler, ayakkabılar, küpeler, hiçbir şey yok fotoğraflarda. Bir aksesuvar kullan kardeşim, yok!"
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

AKALIN'DAN BOMBA GİBİ AÇIKLAMALAR! :: Yorum

Yorum yok.

AKALIN'DAN BOMBA GİBİ AÇIKLAMALAR!

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» YILMAZ ÖZDİL'DEN İMPARATOR'A BOMBA GİBİ YAZI: HEPİMİZ İBO'YUZ!
» MAGAZİN DÜNYASINDA BİR BOMBA DAHA! ECE ERKEN İLE DAVUT GÜLOĞLU BU YAZ SONU EVLENİYOR
» MAGAZİN DÜNYASI BU İLİŞKİYİ KONUŞUYOR!.. KURTLAR VADİSİ'NİN POLAT’I NECATİ ŞAŞMAZ İLE MUHTEŞEM YÜZYIL’IN MAHİDERVAN’I NUR FETTAHOĞLU'NUN İLİŞKİSİ GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ…
» ŞOK! Serdar Ortaç ‘Adam gibi muhalefet isterim çünkü adam gibi hükümet başımızda!’
» ‘RÜYADA GİBİYİM KENDİME GELEMEDİM!..’ REKLAMCI ALİ TARAN’LA SÜRPRİZ BİR EVLİLİK YAPAN AYŞE ÖZYILMAZEL, RÜYA GİBİ DÜĞÜNE DAİR İLK KEZ KONUŞTU. ÖZYILMAZEL, ‘O GECEYE DAİR HER ŞEY FLU GİBİ AMA ÇOK GÜZELDİ’ DEDİ...