KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

HADİSE, NAZAR DEĞMESİN DİYE KAŞIYOR!

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

HADİSE, NAZAR DEĞMESİN DİYE KAŞIYOR! Empty
250511
MesajHADİSE, NAZAR DEĞMESİN DİYE KAŞIYOR!

Şarkıcı Hadise, sahneye çıktığı İzmir’de yaşadığı talihsizliklerden yakındı.

Türkiye’nin konut sektöründeki liderlerinden Soyak Mavişehir Optimus projesinin Swiss Otel’deki tanıtımında pop müziğin ünlü ismi Hadise sahneye çıktı. Son konserlerinin neredeyse hepsinde eteği yüzünden zor anlar yaşayan Hadise, bu kez kırmızı mini elbisenin altına tayt giyerek önlem aldı. Sahne önünde bulunan korumalar da fotoğraf çekmek isteyen kimseyi sanatçıya yaklaştırmadı.

Şarkıları ve sahne performansı ile güzel bir gece yaşatan Hadise, İzmir aşığı olduğunu söyledi. Şu an mutsuz olduğunu belirten Hadise, "Bugün üzerimizde bir nazar var. Sahneye çıkmadan kıyafetim yırtıldı ve daha bir sürü talihsiz an yaşadık. Konserde de talihsiz bir an yaşamamak için bol bol gerekli yerimi kaşıyorum kimse kusura bakmasın" dedi.

http://www.gecce.com/foto-galeri/hadisenin-izmir-konserinden-fotograflar-4266.html
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

HADİSE, NAZAR DEĞMESİN DİYE KAŞIYOR! :: Yorum

Yorum yok.

HADİSE, NAZAR DEĞMESİN DİYE KAŞIYOR!

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Hakan Eratik:'Nazar değer diye 40 gün fotoğraf yok'
» HADİSE: VÜCUDUMA GÜVENİYORUM!
» HADİSE KONSER ALANINI DOLDURAMAYINCA...
» EBRU GÜNDEŞ 'NAZAR'DAN KORKUYOR!
» ALİ TARAN'I NİKAH TELAŞI SARDI! ‘ÇOK HEYECANLIYIM’ DİYE KONUŞAN TARAN VE YENİ EŞİ ÖZYILMAZEL’İN YARIN SABAH SAATLERİNDE LÜKS BİR YATLA MAVİ YOLCULUĞA ÇIKACAĞI VE DATÇA, KNİDOS, SİMİ, KİLİMLİ VE LEROS ADALARINI GEZECEĞİ ÖĞRENİLDİ