KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

DEMET AKALIN; "YERİNDE OLSAM, ÖDÜLÜ GERİ VERİRDİM!.."

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

DEMET AKALIN; "YERİNDE OLSAM, ÖDÜLÜ GERİ VERİRDİM!.." Empty
260511
MesajDEMET AKALIN; "YERİNDE OLSAM, ÖDÜLÜ GERİ VERİRDİM!.."

Demet Akalın gündemdeki olaylarla ilgili olarak ilk kez dobra dobra konuştu.

Demet Akalın Trabzon'da konser verdi. Ünlü DJ Suat Ateşdağlı'nın organize ettiği Süleyman Bar'daki konser öncesinde ünlü şarkıcı Demet Akalın gündemdeki olaylarla ilgili olarak ilk kez dobra dobra konuştu.

Ayakligazete.com'un haberine göre, yeni çıkarttığı 'Aşk' albümünde kendi şarkılarının yer aldığını ve iki tane cover parçanın yer aldığını açıkladı.

İKİ ŞARKIYA BİRDEN Mİ KLİP ÇEKECEK?

Geçtiğimiz günlerde ‘Aşk’ şarkısına klip çekeceğini açıklayan güzel popçu, albümde yer alan ‘Sabıka’ şarkısının da çok beğenildiğini ve albümü için ‘Aşk’ ve ‘Sabıka’ şarkısına aynı anda kilp çekebileceğini itiraf ederek hayranlarına müjde verdi.

Aldığı şarkıların üzerinde oynama yaptığını açıklayan Demet Akalın kendisinin sevdiği ve beğendiği şarkıların halk tarafından da beğenildiğini belirtti. Siparişle şarkı yaptırmadığını ve çok mesajlı şarkılardan yorulduğunu, mutlu aşk şarkılarını okumak istediğini açıkladı.

YENİ ALBÜMÜNÜ BİR TEK O DİNLİYOR!

Önümüzdeki kış ayında Gökhan Özen'in kendisine verdiği şarkıların olay yaratacağını belirten Demet Akalın, arabasında yeni albümünü dinlediğini belirtti. Herkesten bir adım önde giderek henüz çıkmamış albümü dinleyen Demet Akalın, kış aylarına da kendisinin damga vuracağını belirtti.

NADASA ÇEKİLEN ŞARKICILAR ÇOK KIZACAK!

Konserlerine dur durak bilmeden devam eden ve aynı zamanda ‘Aşk’ albümünü piyasaya çıkartan Demet Akalın, "Benim, kendimi özlettireyim, piyasadan çekileyim biraz, yüzüm eskimesin."gibi dertlerim yok. Her yerde olmayı seviyorum." diyerek yeni albüm öncesi nadasa çekilen ünlülere ince bir göndermede bulundu.

Kral Tv Müzik Ödülleri töreninde Ayşegül Aldinç'in ödül almasını eleştiren Demet Akalın; 'Bir yıl hiçbir şey yapmayıp, sonra da kalkıp bana ödül verseler, o ödülü geri verirdim' diyerek, gecede ödül alan Ayşegül Aldinç'i isim de vererek eleştirdi.

Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil ünlü şarkıcı Demet Akalın'a açtığı hakaret davasını kazanmıştı. Demet Akalın 2007 yılında şarkıcı Alişan ile Sezin Erbil çiftinin nişanı bozulduktan sonra kameraların önünde "Sevgilim Oğuz, ben ve Alişan beraber geziyoruz Alişan yalnız kalıyor. Bir an önce ona şerefli bir babanın şerefli kızını bulmak istiyoruz" demişti.

Hakim, başta Sezin Erbil olmak üzere Mehmet Ali Erbil ve ailesinin hakarete maruz kaldığına karar verdi. Akalın talep edilen 50 bin lira tazminattı ödedi.

ÖDEDİĞİ PARAYI NASIL GERİ ALACAK?

Bu olayla ilgili olarak, "Ben Mehmet Ali Erbil'e çok yüklü bir miktar ödedim. Ona da dedim ki insan bir tatile götürür ama götürmedi. Mehmet Ali Erbil şimdilerde Nişantaşı'nda bir cafe açma yolunda, ben de gideceğim ve her sabah kahvaltımı orada yapacağım bir sene boyunca. Para da ödemeyeceğim." diyerek esprili bir şekilde Mehmet Ali Erbil'e ödediği paraları kahvaltı yoluyla geri alacağını belirtti.

EVLENMEYİ DÜŞÜNMÜYOR!

Genç yaşta ölümlerden ders aldığı için evlenmeyi düşünmediğini açıklayan Demet Akalın sevgilisi Önder Bekensir ile tekrar evlenmek istemediğini, liseli aşıklar gibi olmayı sevdiğini açıkladı. Çocuğu olsa da evlenmek istemediğini ancak baskı olursa evlenebileceğini açıkladı
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

DEMET AKALIN; "YERİNDE OLSAM, ÖDÜLÜ GERİ VERİRDİM!.." :: Yorum

Yorum yok.

DEMET AKALIN; "YERİNDE OLSAM, ÖDÜLÜ GERİ VERİRDİM!.."

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» FLAŞ!... DEMET AKALIN, KRAL TV’YE RESMEN SAVAŞ AÇTI!.. DAHA ÖNCE KRAL TV ÖDÜL TÖRENİNDE HAKSIZLIK YAPILDIĞINI SÖYLEYEN VE ARTIK KLİPLERİNİ KRAL TV’YE GÖNDERMEYECEĞİNİ, KLİPLERİNİN KRAL TV’DE YAYINLANMASINI İSTEMİDİĞİNİ VURGULAYAN DEMET AKALIN, KAMERALAR K
» DİKKAT!... YAZ SEZONUNU AÇAN DEMET AKALIN “KAPKARA” OLDU!.. AKALIN’IN O HALLERİ BİR TIK ÖTEDE!..
» DEMET AKALIN’I BODRUM’DA “ŞOKE” EDEN OLAY!... AKALIN, KALDIĞI OTELİN ODASINA GİTTİĞİNDE KİMİNLE KARŞILAŞTI?
» DEMET AKALIN’DAN UFUK CEYLAN’A GECE YARISI GOLÜ!... AKALIN ESKİ EŞİ ÖNDER BEKENSİR İLE BİR KEZ DAHA BARIŞTI!..
» DEMET AKALIN’DAN FİRİKİK ŞOV!.. KIYAFETİNİN AZİZLİĞİNE UĞRAYAN AKALIN, FRİKİK VERMEKTEN KURTULAMADI… AYRITILAR İÇİN TIKLAYIN…