KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

SERDAR ORTAÇ İTİRAF ETTİ: BENİM GÖZÜM BAŞKA BİR KADIN GÖRMÜYOR

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

SERDAR ORTAÇ İTİRAF ETTİ: BENİM GÖZÜM BAŞKA BİR KADIN GÖRMÜYOR Empty
MesajKonu: SERDAR ORTAÇ İTİRAF ETTİ: BENİM GÖZÜM BAŞKA BİR KADIN GÖRMÜYOR   SERDAR ORTAÇ İTİRAF ETTİ: BENİM GÖZÜM BAŞKA BİR KADIN GÖRMÜYOR Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 6:02 am

Başarılı şarkıcı Serdar Ortaç ve Nil Özalp Etiler’de Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından görüntülendi.

Başarılı şarkıcı Serdar Ortaç ve Nil Özalp Etiler’de Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından görüntülendi.

Ayaklıgazete.com’un haberine göre, arkadaşlarıyla birlikte keyif yapan Serdar Ortaç özel hayatına dair çok özel açıklamalarda bulundu.

Bodrum ve Çeşme konserlerinden yeni geldiğini söyleyen Serdar Ortaç eski sevgilisi Asta ile çıkan haberlere çok üzüldüğünü belirtti. Serdar Ortaç “Litvanya’dan gelip 2 yıl boyunca hiç bilmediği bir kültürde yaşamak çok zor. Sevmeyen insan buna katlanmaz. Asta’nın gidişinin ardından ‘Serdar’ın eşyalarını çalıp gitti.’ Haberleri ile hırsız muamelesi görmesi çok yanlış.” Dedi.

“Annesiyle birlikte geldiler konuştuk kendi ülkesinden başka bir yerde yaşamak istemediğinden ayrıldık. “ diyen Serdar Ortaç ‘Kumar yüzünden ayrıldılar’ iddialarını kesin bir dille yalanladı.

O KIZLAR ARKADAŞIM

Geçtiğimiz günlerde birçok kızla görüntülenen Serdar Ortaç ‘Harem ağası’ yorumlarına “Kadınla erkek arkadaş olabilir. Hepsi benim arkadaşım. Çalışmak için gittiğimiz yerde onlarda orada hostes olarak çalışıyordu. Tanıştığım kişilerle birlikte oturmayayım mı? Zaten benim gözüm başka bir kadın görmüyor. Çivi çiviyi sökmez Yalnız kalmak istiyorum” diyerek yanıt verdi. Serdar Ortaç çıkan o haberlerden sonra Asta ile barışma ihtimalinin olmadığını söyledi

AJDA PEKKAN VE TARKAN DÜETİNİ ÇOK BEĞENDİM

Şarkıcı Tan’la single çıkaracağını belirten Serdar Ortaç “Nil Özalp ’ada bir şarkı bulduk onun üzerinde çalışacağız.” Dedi.

‘Serdar Ortaç kendi markasını koruyamıyor, hep kendini tekrar ediyor’ yorumlarına başarılı şarkıcı “Ben mesleğimde doğru bildiğim yolda ilerliyorum 15 yıldır böyleyim. Değiştirilecek bir şeyim yok ”dedi.

Ajda Pekkan ve Tarkan düetini çok beğendiğini söyleyen Serdar Ortaç ‘yaşlandığını hissediyor musunuz? ‘sorusuna “Şuanda 40 yaşındayım. Yaşlandıktan tecrübelerimle daha iyi bir adam oluyorum. Yaşlılık takıntım yok” diyerek cevap ver

http://www.ayakligazete.com.tr/galeri.asp?id=31

SERDAR ORTAÇ İTİRAF ETTİ: BENİM GÖZÜM BAŞKA BİR KADIN GÖRMÜYOR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serdar Ortaç’ın en acı günü Türk pop müziğin ünlü ismi Serdar Ortaç’ın babası Mehmet Ortaç, dün sabah vefat etti
» SERDAR ORTAÇ:BENİM BABAM DA ODUN!
» SERDAR ORTAÇ, BULGARLARI DA MEST ETTİ!
» SERDAR ORTAÇ'IN BABASI VEFAT ETTİ!
» YAKIŞIKLI POPÇU SERDAR ORTAÇ'A SİTEM ETTİ!