KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
KALBİMİZ SERDAR ORTAÇ`LA ATIYOR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  SERDAR ORTAÇSERDAR ORTAÇ  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayın site üyeleri ve misafirleri en çok paylaşım ve katılım yapan üyemize ödül var,Ödül sitedeki gruplara üye olmaktan ibaretdir.Yönetim tarafından hangi gruba üye yapılacak olmanız sitedeki paylaşımlarınızın,katılımlarınızın sayısından ve sitede aktiv olma zamanınızdan asılıdır..Bundan asılı olarak grup Admin,Co Admin,Süper Moderatör,Moderatör ve ya Haberci ola bilir.Saygılarımızla SERDAR ORTAÇ FAN SİTESİ YÖNETİMİ.

FLAŞ!.. ADI SÜREKLİ KUMARLA ANILAN SERDAR ORTAÇ’TAN ÖRNEK DAVRANIŞ!.. ÜNLÜ ŞARKICI, ZOR DURUMDA OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİ TEYZESİNİN YANINA YARDIM İÇİN KARDEŞİNİ YOLLADI!.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..

YazarMesaj
shady serdar
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
KATILIMCI ve PAYLAŞIMCI SORFAN
shady serdar

FLAŞ!.. ADI SÜREKLİ KUMARLA ANILAN SERDAR ORTAÇ’TAN ÖRNEK DAVRANIŞ!.. ÜNLÜ ŞARKICI, ZOR DURUMDA OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİ TEYZESİNİN YANINA YARDIM İÇİN KARDEŞİNİ YOLLADI!.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..   Empty
MesajKonu: FLAŞ!.. ADI SÜREKLİ KUMARLA ANILAN SERDAR ORTAÇ’TAN ÖRNEK DAVRANIŞ!.. ÜNLÜ ŞARKICI, ZOR DURUMDA OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİ TEYZESİNİN YANINA YARDIM İÇİN KARDEŞİNİ YOLLADI!.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..    FLAŞ!.. ADI SÜREKLİ KUMARLA ANILAN SERDAR ORTAÇ’TAN ÖRNEK DAVRANIŞ!.. ÜNLÜ ŞARKICI, ZOR DURUMDA OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİ TEYZESİNİN YANINA YARDIM İÇİN KARDEŞİNİ YOLLADI!.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..   Icon_minitimeÇarş. Ocak 04, 2012 5:10 am

Serdar Ortaç, eşini kaybeden teyzesi Armağan Oğuz'a yardım için kardeşi ve menajerini gönderdi. Ünlü şarkıcının kardeşi "Enişteme iki kez piyango vurmuştu" dedi

Serdar Ortaç'ın kardeşi Sertaç Ortaç, önceki gün teyzesinin İstanbul Fatih'teki evindeydi. Yılbaşı programı için KKTC'ye giden Serdar Ortaç, 40 yıllık eşi Vahit Oğuz'u kaybeden ve uyuduğunu sanarak başından ayrılmayan teyzesinin dramını öğrenmişti. Haberi alır almaz kardeşini ve menajerini teyzesinin evine gönderen ünlü şarkıcı, Armağan Oğuz'u son olarak üniversiteye gitmek için evden ayrıldığında gördüğünü belirtti. Telefonda görüştüğümüz ünlü şarkıcı "Eniştemi de teyzemi de 10-15 yıldır görmüyordum. Kardeşim ve menajerimi göndererek ne gerekiyorsa yapmalarını istedim. Ben gelene kadar gitsinler yerleştirsinler. Düzenini kursunlar. Ondan sonra teyzemin elini öpmeye geleceğim" dedi. Bayramlarda annesine teyzesini sorduğunu ancak annesinin kendisine "Ben ilgileniyorum" dediğini belirten Ortaç, "Annem ''Kızı var o bakıyor'' derdi. Hayatın akışı içinde herkese yetişemiyorum. Bir koptuk onlara ulaşmak da zor oldu" dedi. "Serdar Ortaç dururken kimseye muhtaç olmamalıydılar" diyen Ortaç, ekledi: "Ben 8 kuşağa yardım ediyorum. Öz teyzem benden bir şey istemiyorsa yazıklar olsun. Anne tarafımın bütün akrabaları bulunsun istiyorum. Bir daha böyle bir şey yaşamak istemiyorum."

ŞİMDİ DAMADININ EVİNDE

Armağan Oğuz'un durumu hakkında damadı Kubilay Urallar''dan bilgi alan Sertaç Ortaç ise şöyle dedi: "Enişteme daha önce hem Milli Piyango''dan hem de Spor Toto''dan ikramiye çıkmıştı. Bakırköy''de kuru temizleme fabrikası vardı. Ama fabrika battı. İkramiyeden kalan son parayla bu evi aldı. Annemler ''Burası rutubetli. Satın başka bir yerden ev alın'' dedi. Ancak Vahit eniştem ''Ölürüm de buradan çıkmam'' derdi. Bizden herhangi bir talebi olmadı. Keşke daha önceden bilinseydi de çözülseydi." Armağan Oğuz şimdi damadının evinde yeğeni Serdar Ortaç'ın ziyaretini bekliyor.

Komşuları haber verdi

Serdar Ortaç'ın eniştesi Vahit Oğuz, değişik alanlarda çalıştıktan sonra Vakko'da ütücü olarak işe girmiş ve buradan emekli olmuştu. Oğuz, bir kızını evlendirdikten sonra, her ikisi de şizofreni hastası olan eşi ve kızıyla birlikte bodrum kattaki evde yaşadı. Geçen hafta, Oğuz Ailesi için bir dönüm noktası oldu. Vahit Oğuz''un yorgun kalbi durdu. Ancak eşi ve kızı onun hayatını kaybettiğini anlayamadı. Vahit Oğuz''un cansız bedeni iki gün yerde yattı.

Şizofren kızı Seyhan Hayat Oğuz olaydan sonra kaçarak kayıplara karıştı. Aileden haber alamayan komşuları ise polise haber verdi. Eşi Armağan Oğuz, iki gün boyunca yanından ayrılmadığı hayat arkadaşı için eve girenleri "Evladım dokunma. Amcan uyuyor" diye uyardı.

Sabah

FLAŞ!.. ADI SÜREKLİ KUMARLA ANILAN SERDAR ORTAÇ’TAN ÖRNEK DAVRANIŞ!.. ÜNLÜ ŞARKICI, ZOR DURUMDA OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİ TEYZESİNİN YANINA YARDIM İÇİN KARDEŞİNİ YOLLADI!.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FLAŞ!.. VİDEO HABER!.. SERDAR ORTAÇ YENİ SEVGİLİSİYLE GÖRÜNTÜLENDİ!.. ÜNLÜ ŞARKICI ESKİ SEVGİLİSİ ASTA'YI TAMAMEN UNUTTUĞUNU SÖYLEDİ!.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..
» FLAŞ!.. SERDAR ORTAÇ, 3 GÜN ÖNCE KAZANMIŞ OLDUĞU 1 MİLYON 200 BİN DOLAR İLE İLGİLİ SORULARA NE YANIT VERDİ?.. ÜNLÜ ŞARKICI 2012’YE KİMLE DUDAK DUDAĞA GİRDİ?.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..
» FLAŞ!.. İŞTE SERDAR ORTAÇ’IN YENİ SEVGİLİSİ!.. KIBRIS’TA BİR OTELE GİRERKEN GÖRÜNTÜLENEN ÜNLÜ SANATÇI YENİ SEVGİLİSİYLE OBJEKTİFLERE EL ELE YAKALANDI!.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..
» FLAŞ!.. KIBRIS'TA SAHNE ALAN ÜNLÜ ŞARKICI SERDAR ORTAÇ'TAN, HERKESİ ŞAŞIRTACAK İTİRAF!.. "HERKES YÜZLERCE KIZ ARKADAŞIM OLDUĞUNU SANIYOR AMA BEN TÜM HAYATIM BOYUNCA TOPU TOPU ÜÇ KEZ SEVDİM." AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN!..
» FLAŞ! ÜNLÜ ŞARKICI SERDAR ORTAÇ EVLENİYOR MU? DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!